Komp po godzinie się zawiesza

Mam kompa i on się po godzinie pracy zawiesza i to nie wiem już z jakiego powodu, sprawdzalem w Biosie jaka jest temperatura Grafiki, CPU i w obudowie wszystko poprawnie. Mam Celeron 633 MHz, ECS P6VXAT, GeForce 4 MX440SE, Modecom Feel 350 i zwyklą obudowę MIDI Tower.

Z góry dziękuje.

kondensatory sprawdź, wyczyść sprzęt z kurzu, przeczyść wiatrak na procku , jak zawiesza się to staje wszystko ?? czy pojawia się bluescreen , resetuje się ??

Nic po prostu staje i musze robic reseta i po 30 minutach moge pracowac i pozniej znowu

Przeczyść rejestr i przeskanuj Antyspyware (np. Ad-aware SE)

wentylatory i radiatory są czyste a windows wgrany był tydzień temu

Więc to nie tu piszczy;)

Możliwe że jest zapchane coś więc zrób w\w kroki :]

Przy instalacji XP-ka też się zawieszał i jakos to zrobilem i teraz tylko z tym problem

No to nie rejest też piszczy, a jakieś “PIPNIĘCIA” wydobywają się z komputera?

Może zasilacz padać sprawdź w BIOS-ie napicia.

Sprawdź w “Zaplanowanych zadanich” czy nie masz ustawione aby się wyłączał po godzinie.

Nie nic nie piszczy w obudowie a zasilacz To Modecom FEEL 350W ma dosyc dobre napięcia kolega mi mówł że możliwe że Twardziel źle pracuje

Czy może jakieś komunikaty o błędach w Podglądzie zdarzeń się pojawiają?

Czyli jaka konkretnie ??

Wiesz ostatnio ktoś na forum pisał że sprawdził i że jest w normie (tzn. 65 na procku :x )

CPU 25°C

OT > KOSZ

Jeśli wyłącza ci sie po 30 minutach to sprawdzaj co kilka minut od włączenia czy zużycie procesora nie rośnie. Jeśli rośnie i po pewnym czasie jest 100% i wtedy ci si komp wyłącza to możliwe że jest to wina Pasty termoprzewodzącej.

ja też tak miałem, mój komputer->klikasz prawym na ikone dysku-> właściwości-> odznacz usługe indeksowania

mi pomogło

Złączono Posta : 06.05.2007 (Nie) 20:59

zobacz tu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Ale testowałem na swym kompie dysk WD Clivar 20GB I była ta funkcja była zaznaczona ta funkcja i dzial cale 2 doby i więcej bylo oki