Komp prosi cały czas o połączenie

Witam. Mam problem. Komputer cały czas prosi o połączenie z netem. Sprawdzałem go Nodem, Ewido i dalej to samo. Jak włącze internet to w tle cały czas coś pobiera. Pomocy. zamieszczam loga z Hijacka. dzięki.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (jeżeli jakieś znaczki są żółte, to niech takie zostaną). Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługi aDLCJDdsaE i aDLCJDE

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Uruchomiłem services.msc, ale te usługi nie dają sie wyłączyć. przyciski nie są podświetlone.

Może najpierw usune wpisy hijackiem.

Klikasz prawym myszki, nastepnie Właściwości w zakładce Ogólne poniżej w “Stan Uruchomiena” klikasz zatrzymaj a nastepnie wyżej “Typ Uruchomienia” ma być ustawiony na Wyłączony (patrz obrazek niżej)

mamamamaa2uy.jpg

Już sa wyłączone. Fizycznie nie ma plików:

MYWEBS~1, ymmg.exe, WindowsUpdate.exe.

Pozostałe usunołem.

Oto nowe logi:

i drugi:

Log z HijackThis wygląda na ok … :wink:

Wpis usuń Hijackiem oraz całkowicie zapobiec powstawaniu tego wpisu poprzez:

Panel sterowania --> System --> Zaawansowne --> Uruchamianie i odzyskiwanie

Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak

Start -> Uruchom -> msconfig -> Uruchamianie

Odznacz aplikacje które nie używasz :slight_smile:

W panelu sterowania odznaczyłem, ale w msconfig nie mam zielonego pojęcia które wyłączyć, niektóre nazwy nic mi nie mówią.

Ale dzięki za pomoc.

Silent również czysty :slight_smile:

Np. Odznacz :

Panel sterowania -> Java Plug-in -> Update -> odznaczyć Check for updates automatically

MaYsTeR a nie mogłeś od razu napisać co moze zrobić

Pozdrawiam Gutek2222

Wielkie dzięki. :smiley: