Komp restartuje się gdy gram w Flatout 2

Witam! jak wspomniałem komputer restartujemi się bądź zawiesza gdy gram w Flatout 2. Nie mam pojęcia jaka jest przyczyna. Temperatutra procesora w trakcie gry to 45 stopni więc raczej w normie. Przy innych grach nic takie się nie dzieje. Jest to conajmniej dziwne tym bardziej że ostatnio wymieniłem karte graficzną na gf 7330gt 128mb. Pomóżcie! !!

a jaka Temperatura płyty głównej i karty graficznej ??Podaj jaki masz zasilacz !!Najprawdopodobniejszy jest zasilacz bo moze byc ona za słaby i nie wyrabiac po prostu.A czy na innych grach czy sie nie wiesza komp.Podaj jaka masz płyte głowna proca …itp…

Najlepiej bedzie jak zmierzysz napięcia miernikiem to ci powinno dac odpowiedz a jak nie to będziemy dalej kombinowac.

własnie zainstalowałem starszą gierke a mianowicie Far Cry i jak ustawiłem wszystko na max to tez sie zawiesiła. A na wodzie są jakieś błedy. Płyte głowna gigabyte GA-7VT880, procesor sepmron 2800, zasilacz tracer MGB - 400ATX 230V. Na tej karcie grałem jeszcze w NSF Carbon na wysokich ustawieniach i wszystko było ok. Jak mozesz polecić jakiś dobry program do mierzenia temp płyty głownej i karty graficznej to też byłoby dobrze:)

Pewnie to wina tego szmelcu, do wymiany na Fortona 350W

Everest/SpeedFan do pobrania z dp.pl

no zasiłke przydało by sie wymienic na dobrego Fortrona z allegro chocby takiego jak polecił Tobi :slight_smile:

przesadzacie też mam tracera takiego i nic mi sie nie działo jak odpalałem flatout 2 :slight_smile:

temperatura procesora wg tego programu everest to 46 - 49 stopni. a temperatury płyty głównej i grafiki nie mogłem sie doszukać… Kumpel powiedział mi że ta płyta głowna moze nie mieć jakiegoś czujnika i nie pokaze takich danych??

Złączono Posta : 05.01.2007 (Pią) 6:59

“PLICHU” a jaką masz garfike??

Złączono Posta : 05.01.2007 (Pią) 16:07

małe sprostowanie … oczywiście chodziło mi o gf 7300gt:)

Złączono Posta : 05.01.2007 (Pią) 17:43

“members92” - polecasz Fortron’a… powiedz co sądzisz o tym: http://allegro.pl/item153140571_super_c … d_ss_.html