Komp,restartuje się sam po upływie 10minut,co robic sprawdzi

tak jak w temacie! kiedy np;oglądam telewizje /posiadam kartę tv/ kiedy przeglądam stronki internetowe,siedzę na forum,naglę bach i resetacja kompa:( co to może by? coś siada?..pomocy! !!

Najprawdopodobniej zasilacz to on jest najczęstszym powodem restartu komputera

tez tak myślę. otworzyłem obudowę kompa,i jak mogę sprawdzić zasilacz czy coś z nim nie tak,albo jest jakiś program którym mogę sprawdzić… :roll:

sprobuj zamienić ten stary zasilacz na jakiś inny pożycz np od kolegi

Napisz wpierw jaki masz zasilacz… przede wszystkim marke i moc:P

Byłem świadkiem takich restartów komputera 10 minut po jego uruchomieniu. Później, po restarcie już nawet system nie zdążył się wgrać, bo znowu restart. Trzeba było wyłączyć komputer, odczekać ok. 15 minut, by po włączeniu i odczekaniu 10 minut komputer znów sie restartował, bądź zawieszał. Zaskakujące były właśnie te idealne, 10 minutowe odstępy. Przyczyną były dwa spuchnięte kondensatory w zasilaczu.

Hmm , na moje oko powinieneś odpalić kompa w trybie awaryjnym i albo przeskanować kompa antywirem ( np kasperskym ) albo wymienić zasilacz :slight_smile: raczej to drugie , chociaż jakby zasilacz byl kompletnie sfajczony by sie komp nie wlaczal.

jak na razie postanowiłem otworzyć kompa,podopychać taśmy,kable,i jak na razie pracuję komp, bez wyłączania sie już godzinkę:) i czekam czy się zrestartuje,ponownie,jak tak to dam znać :wink: aha i jest teraz lepsze chłodzenie,bo jest otwarty,możliwe że sie może zagrzało coś i… :roll:

Miałem podobnie… jak poprawiłem chodzenie z tydzień pochodził i potem znowu zaczęło się to samo… jak się znowu zresetuje to już go nie załączaj bo już teraz jest duże prawdopodobieństwo że komp Ci pójdzie z dymem… na 95% zasilacz albo uszkodzona płyta główna

Witam

A może, zamiast prowadzic dyskusje na poziomie gdybania, podałbyś kod blędu! :expressionless:

Ciekawe na jakiej podstawie tak sądzisz? :?

Sprawdz w podglądzie zdarzeń co może powodowac błąd i go podaj.

jak,bo właśnie przed chwilką zaś sie zrestartował :-x

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 18:34

niestety nikt nie miał racji :stuck_out_tongue: okazało się,że ta taśma która z płyty głównej co do dysku jest włożona,okazała sie że jak ją chciałem wyjąć i włożyć na zat,to patrze a tu bach :o kostka co jest włożona na taśmie odpadła,założyłem nową taśmę-kupiłem, i buja,przynajmniej jak na razie, :roll: ale znów myszka zaczęła się tzn, kursor-strzałka, zaczęła sie jąkać jak myszką latałem na pulpicie,i radio które gra cały czas,zaczęło sie też jąkać,chrabać,itp,tak jak by pamięcią sie coś robiło :-o postanowiłem format zrobić,żeby sie już dalej nie wk…jestem po świeżym teraz formacie dysku,i UWAGA!! to samo jest, wszystko sie jąka,przerywa,co robić?? co teraz z tym może być,dziwne ze po formacie,to poprzednie nie dało,ale komp się teraz na razie nie restartuję tylko coś z pamięcią,przecież chyba wirusa nie ma :roll: POMOCY :?

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 20:34

uuuu :evil: przed chilką zaś mi się sam komp zrestartował :oops: czyli tak; format, był,-świeży system to na co to wygląda …na zasilacz?? aha a czy jak zasilacz jest zwalony,tak jak się niby teraz robi przez niego… to czy możliwe jest żeby

wyglądało tak jak wyżej opisałem,czyli sie jąka wszystko,ale czasami!! kursor,też sie przycina -czasami! np;jak przeglądarkę firefox włączam,to radio przerywa,kursor , się jąka,tak jak na prawdę bym miał za mało pamieći :shock: