Komp samoistnie się restartuje, problem z otwieraniem okien

Od jakiegos czasu mam problemy z kompem. Strasznie mi zwalnia, zwłaszcza przy otwieraniu nowych dokumentów, okien czy ogólnie przy uruchamianiu internetu (chello), który też co pewien czas traci kontakt z serwerem. gg od paru dni nie chce sie uruchomić. Podczas ogladania filmów na bestplayerze komputer mi się samoistnie restartuje…

Z góry wielkie dzieki za pomoc :slight_smile:

Zastosuj się do tego Tematu i zmień

tytuł tematu na konkretny - inaczej KOSZ

Ściągnij program KillBox, zaznacz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\lsasss.exe

Kliknij czerwonego iksa i reset.

Usuń wpisy HJT.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

gg dalej nie można uruchomić i internet nadal się długo ładuje. Czy mozliwe, że to wina chello?

Logi ok.

Przejrzyj >>> Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP. Spróbuj z jakąś starszą wersją gg.

Kosmetyka:

start > uruchom > msconfig > na zakładce Uruchamianie możesz oznaczyć.

Jeśli nie korzystasz z zaawansowanych usług tekstowych to je wyłącz:

Panel sterowania > opcje regionalne > języki > szczegóły > zaawansowane > zaptasz wyłącz zaawansowane usługi tekstowe.

Możesz odznaczyć w komunikatorach jeżeli nie muszą startować z systemem.

Start > programy > autostart > kasacja z prawokliku.

Jak nie używasz Messenger’a to go usuń > start > uruchom > wpisz polecenie >

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

działa troche szybciej :slight_smile:

jednak w internecie dalej każda kolejna otwierana strona otwiera się strasznie powoli. Nigdy wczesniej nie bylo takich problemów a zaczęło sie z dnia na dzień. Nie instalowalam nic nowego. jedynie na dc++ udostepnialam wiekszą ilość plików…

dzieki za rady i pomoc :slight_smile: