Komp sie resetuje!

poskladalem niedawno kompa i … mam problem bo nie moge wlaczyc filmu tzn. wlaczy sie ale po 2-3 sekundach komp sie resetuje(czasem moge odtwarzac film tylko w trybie okna a gdy chce przelaczyc na pelen ekran odrazu reset) i wlasciwie nie wiem co jest grane. wymienialem pamiec, zmienialem sloty i nic. nie mam innej grafiki wiec nie moge podmienic i sprawdzic. mam karte pciexpress16 msiGeforce7300le, plyta glowna asus n52 lub cos takiego wiem ze to nForce4. sterowniki orginalne do wszystkiego. poza tym gdy wlaczam gre na ekranie widoczne sa jakies zaklocenia w postaci malych kropeczek jakby sniezylo lub cos podobnego. plizzz potrzebuje pomocy. ser

zasiacz, temperatury, … takie sugestie … chłodzenie…

nic z tego… wszystko oka nie zalezy od tego czy siedze 20h czy 20 sec. grac moge i moge … problem tylko z odtwarzaniem filmow.

mialem to samo a nawet gorzej. resetowal mi sie czaesto. pomoglo wymienienie czesci

a w BIOSIE się nie bawiłeś przypadkiem??

poza ustawianiem boota i wylaczenia karty sieciowej nic nie robilem… wlaczajac wszystko jak bylo czyli karta siec. nic nie dalo. moze byc cos ze systemem?? albo z codekami??