Komp się resetuje

Witam mój problem zaczą się kilka dni temu kiedy to nagle zaczeło coś strzelac w kompie i sie zresetował po czy pojawiły sie jakieś błędy typu(uruchom normalnie , awaryjnie). Dałem normlanie i było ok. Następnego dnia kompa włączyłem o 8 i tak 20-30 po włączeniu komp sie zresetował a potem działał kilkanaście godzin i bylł ok. Następnego dnia znów działa od 8 i tak po 50 minut się zresetował a potem do 24 wszystko ok. A dzis w ciagu 40 minut mi 2 razy się zresetował. Czyżby wentylator tylko który na procku czy na grafice?

A może zasilacz?

temperatura chyba w normie:

52962829ob2.png

A co do zasilacza to nie wiem ale wcześniej miałem problem z hałąsującym przy włączaniu wentylatorem ale nasmarowanie pomogło. A jak sie komp resetuje to strzela z przodu obudowy tam gdzie te diody od dysku itp

Witam

U mnie była podobna sytuacja.

Zmieniłem RAM i teraz jest wszystko ok.

P.S

Dodam tylko, iż ten stary był testowany różnymi programami i testy wychodziły pozytywne ale mimo wszystko - pożyczyłem od kolegi jego RAM i okazało się, że to tu leży problem.

Ale posłuchaj jeszcze innych rad.

Pozdrawiam i powodzenia

Siema heh pamiec nie dawno dokupiłem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ale juz sytuacja się nie powtarza już sie nie wyłacza ale za to miałem gorszą sytuacje a mianowicie 2 razy w ciągu 1 dnia neta nie miałem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: pozdro i dzięki za porady.