Komp sie sam resetuje i wyskakuje frequency out of range

Witam mam taki problem z moim PC załączam kompa i pokazuje wszystko jak każdy komp potem przechodzi do ładowania systemu z paskiem ruchomym w win XP

a następnie się resetuje i zaś idzie wszystko od nowa co mu dolega ???

mam jeszcze jeden problem ale nie bd zakładał kolejnego tematu a wiec

przed resetowaniem się sam kompa wyskakiwało mi coś takiego frequency out of range

jak to zrobić żeby działał komp i normalnie się ładował do pulpitu

płyta główna to as-rock 775twins-HDTV

Karta graficzna S3 Virge, 2MB, PCI

dysk twardy 80gb

napęd DVD dl

zasilacz deer 400watt

proszę o pomoc i proszę o mądre rady ponieważ nie chce wypalić połowę kompa bo sobie ktoś jaja zrobi !!

jak nacisnę f8 i wejdę do rozdzielczości to komp się włącza jak uruchomię awaryjnie tez działa i jest ok a jak chce normalnie uruchomić system to się resetuje albo wyskakuje ten komunikat i zaczynam być głupi przy tym!

Ten komunikat oznacza, że coś nie tak jest z ustawieniem częstotliwości, ale nie pisze jakiej. Nie bawiłeś w przetaktowanie komputera? Poza tym zasilacz który masz należy do najgorszych.

To jak wciskasz F8 to następnie wciśnij opcję “Nie uruchamiaj komputera ponownie” (czy jakoś podobnie to się zwie) to możliwe że przy następnym resecie zobaczysz Bluescreena albo w trybie awaryjnym z obsługą sieci pobierz to: http://forum.dobreprogramy.pl/szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html rozpakuj i uruchom, Następnie daj raport z najnowszego pliku mindump.

Poza tym fajną masz kartę graficzną. Miałem ją z 15 lat temu :slight_smile:

problem rozwiązany zwarcie na płycie głównej przez nagrywarkę temat do zamknięcia! !!