Komp sie sam resetuje

Witam was…

Otóz mam kompa ktory mi sie ciaaaaaaaaaagle sam resetuje. nic juz na nim nie moge zrobic… a gdy wkładam plyte i chce cos zainstalowac to tez sxie resetuje… gdy siezde na necie i patrze na stronki tez sie resetuje… gdy gram tez sie resetuje… kurde co jest grane?? ma ktos jakies pomysły…Mój zasilkacz ma 350 wat

Ale jakiej firmy ten zasilacz??

Opisz dokładniej cały swój zestaw a nie tylko sam zasilacz - jakiej firmy masz zasilacz?

Podaj odczyt napięć z biosu (okno PC Heatlh Status).

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

pisze tam MODEL FEEL 350ATX

a prubuje zrobic tym programem i okazuje sie ze nie mam tego folderu http://forum.instalki.pl/viewtopic.php?f=36&t=15501

Czyli nie ma bluescreenów. Podaj odczyt napięć, gdyż ten zasilacz należy do bardzo słabych. Może spróbuj pożyczyć inny i zobaczyć, czy na nim też będzie się system restartował.

Jak mam Ci podac odczyt pamieci??

Nie pamięci, tylko napięcia. Wejdź do Biosu klawiszem DEL przy starcie komputera. W biosie szukaj PC Health Status lub Hardware Monitor. Wejdź tam i spisz napięcia. Z biosu wyjdziesz klawiszem ESC. Spisane napięcia podaj na forum.

Miałem taki sam zasilacz i resety komputera. Problem rozwiązałem kupując Chiefteca 450W.