Komp się sam restartuje ja np;uruchamiam skype,przeglądarke

internetową ,jak chce podjąć jakąś próbę pobrania od kogoś pliku, przez skype itp; :cry: co to może być.czy np coś z dyskiem.kupiłem go 3 miesiące temu baracuda 80gb,jeszcze jest gwarancja,co mi radzicie???może coś z kompem jest!na życzenie wkleję logo :?

To wklej loga z Hijacka i jeszcze loga z Podglądu Zdarzeń (Start=> Uruchom=> wpisz eventvwr.msc ), System i Aplikacja wklejasz tylko błędy z czerwonym kółkiem z białym X.

ja mam podobny problem z tym że mój restartuje się kiedy chce i to bez znaczenia czy coś się otwiera, ściąga czy też tylko pracuje w Wordzie;często nawet nie chce się włączyć normalnie tylko powtarza tak kilka razy i dopiero za którymś razem działa; nie wiem jak sobie z tym poradzić i jeśli ktoś wie jak z tym “walczyć” to proszę napiszcie

Z góry wielkie dzięki

andaga to załóz nowy temat i tam opisz swój problem. Nie podpinaj się.

:arrow: włącz BSOD’a Win+Pause Break-> Zaawansowane-> Uruchamianie i odzyskiwanie, Automatycznie uruchom ponownie odznacz

:arrow: Debugger Windows

:arrow: podgląd zdarzeń, start-> uruchom-> eventvwr.msc

:arrow: sprawdz napięcie zasilacza programe Everest :wink:

:arrow: Konsola odzyskiwania zapodaj komende CHKDS /R

:arrow: sprawdź pamiec RAM, memtest86

:arrow: sprawdz zasilacz

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 08:03:50, on 2006-09-22

Platform: Windows XP Dodatek SP. 1 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP1 (6.00.2800.1106)

Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\csrss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\Program Files\TuneUp Utilities 2006\WinStylerThemeSvc.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\Program Files\Netropa\Multimedia Keyboard\nhksrv.exe

C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 6.0\avp.exe

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7Debug\mdm.exe

C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\wdfmgr.exe

C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE

C:\Program Files\Netropa\Multimedia Keyboard\MMKeybd.exe

C:\WINDOWS\vsnpstd.exe

C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 6.0\avp.exe

C:\PROGRA~1\Wapster\AQQ\AQQ.exe

C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe

C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe

C:\Program Files\Kalendarz XP\Kalendarz.exe

C:\Program Files\Netropa\Multimedia Keyboard\TrayMon.exe

C:\Program Files\Netropa\Onscreen Display\OSD.exe

C:\Program Files\Mozilla Firefox 2 Beta 2\firefox.exe

C:\Documents and Settings\Martula&Alfa\Pulpit\HijackThis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = http://google.icq.com/search/search_frame.php

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://google.icq.com

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://google.warez.com/

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

R3 - URLSearchHook: ICQ Toolbar - {855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - (no file)

O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\ActiveX\AcroIEHelper.dll

O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\ssv.dll

O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINDOWS\System32\msdxm.ocx

O4 - HKLM…\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\System32\NvCpl.dll,NvStartup

O4 - HKLM…\Run: [nwiz] nwiz.exe /install

O4 - HKLM…\Run: [soundMan] SOUNDMAN.EXE

O4 - HKLM…\Run: [MULTIMEDIA KEYBOARD] C:\Program Files\Netropa\Multimedia Keyboard\MMKeybd.exe

O4 - HKLM…\Run: [snpstd] C:\WINDOWS\vsnpstd.exe

O4 - HKLM…\Run: [kav] “C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 6.0\avp.exe”

O4 - HKCU…\Run: [AQQ] C:\PROGRA~1\Wapster\AQQ\AQQ.exe

O4 - HKCU…\Run: [skype] “C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe” /nosplash /minimized

O4 - HKCU…\Run: [Gadu-Gadu] “C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe” /tray

O4 - Global Startup: Kalendarz XP.lnk = C:\Program Files\Kalendarz XP\Kalendarz.exe

O8 - Extra context menu item: &ICQ Toolbar Search - res://C:\Program Files\ICQToolbar\toolbaru.dll/SEARCH.HTML

O8 - Extra context menu item: E&ksport do programu Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office10\EXCEL.EXE/3000

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\ssv.dll

O9 - Extra ‘Tools’ menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\ssv.dll

O9 - Extra button: Ochrona WWW - {1F460357-8A94-4D71-9CA3-AA4ACF32ED8E} - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 6.0\scieplugin.dll

O16 - DPF: {0EB0E74A-2A76-4AB3-A7FB-9BD8C29F7F75} (CKAVWebScan Object) - http://www.kaspersky.pl/resources/virus … nicode.cab

O20 - Winlogon Notify: klogon - C:\WINDOWS\System32\klogon.dll

O23 - Service: ArcaBit NetMonitor (ABNetMon) - Unknown owner - C:\Program Files\ArcaVir\Bin\NetMonSv.exe (file missing)

O23 - Service: ArcaVir Monitor (ArcaMonSvc) - Unknown owner - C:\Program Files\ArcaVir\Bin\avmonsv.exe (file missing)

O23 - Service: ArcaScan - Unknown owner - C:\Program Files\ArcaVir\Bin\arcascan.exe (file missing)

O23 - Service: arcaserv - Unknown owner - C:\Program Files\ArcaVir\bin\arcaserv.exe (file missing)

O23 - Service: Kaspersky Anti-Virus 6.0 (AVP) - Kaspersky Lab - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 6.0\avp.exe

O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exe

O23 - Service: Netropa NHK Server (nhksrv) - Unknown owner - C:\Program Files\Netropa\Multimedia Keyboard\nhksrv.exe

O23 - Service: NVIDIA Driver Helper Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

O23 - Service: TuneUp WinStyler Theme Service (TUWinStylerThemeSvc) - TuneUp Software GmbH - C:\Program Files\TuneUp Utilities 2006\WinStylerThemeSvc.exe

[color=darkblue][size=75]Złączono Posta: 22.09.2006 (Pią) 8:06[/size][/color]

ja kto się wkleja,jestem zielony :oops:

Log jest Ok i nie wskazuje to na działanie szkodników.

Jak wejdziesz do Podglądu Zdarzeń to zaznacz System i po prawej stronie pojawia sie informacje. Szukasz błędy z czerwonym kółkiem, jak będą zazanczasz i klikasz dwa razy, otwiera sie okinko i kopiujesz informacje w niej zawarte i wklejasz tutaj. To samo z Aplikacją.

właśnie teraz włączyłem bearshare,wybrałem plik do ściągnięcia,i w tym momencie sam zgasł/zresetował się komp :evil: ok zaczynam zaraz

:wink:

Złączono Posta : 22.09.2006 (Pią) 13:32

Ps.a do wklejania trochę jest z tego co widzę :o

Złączono Posta : 22.09.2006 (Pią) 13:36

ok robie tak ale gdzie to się kopiuję żebym póżniej mógł wkle :shock: ić

Złączono Posta : 22.09.2006 (Pią) 13:56

chyba najlepiej może będzie ,jak położę od nowa system,zformatuje dysk itp :evil: ale naprawdę będzie roboty,ehhh i co jak myślicie opłaca się zaryzykować,czy to może jest zasilacz,albo pamięć :frowning:

To może być wszystko ale dopóki nie wkleisz te błędy nikt nie będzie wiedział co jest przyczyną. Może być to też problem ze sprzętem. Nie musisz wklejać wszystkiego tylko te najświeższe błędy (dwa czy trzy informacje). Po prostu zaznaczasz myszką w sekcji Opis i wciskasz jednoczesnie klawisze Ctrl+c, i na forum tam gdzie wysyłasz posty wklejasz przy pomocy klawiszy Ctrl+v.

Wyłącz to i zobacz, czy problem nadal będzie się pojawiał.

ok dziękuję wam za podpowiedzi,miałem czas i sformatowałem dysk i wgrałem od nowa windowsa xp i tp;i teraz jak narazie wszystko hula jak należy.pozdrawiam :wink: