Komp sie wiesza niemozliwie -pomocy

witam komp mi sie wiesza najczesciej przy przegrywaniu plikow, sluchaniu muzy z winampa, przegrywaniu za pomoca nero, skanowaniu antywirem i czasami bez wiekszych powodow. bylo pare trojanow ale je wyrzucilam teraz avast nie rejestruje wirusow tylko kasperski widzi jakiegos agenta backdoora - do ktorego nijak sie dobrac nie moge. oto co hijack wyswietla:

Złączono Posta : 19.09.2006 (Wto) 13:46

dodam jeszcze, ze jak juz sie zawiesi to reset ani tym bardziej alt-ctrl-del nie dziala zeby go wylaczyc trzeba przytrzymac dluzej przycisk wlaczajacy kompa inaczej nie daje rady, pomozcie

Log wygląda na ok

Skasuj tylko

ewido.gif

Pobierz program, zrób update i przeskanuj

Możesz podać lokalizacje pliku :?:

według kasperskego backdoor agent win32 znajduje sie w c:\Winnt\system32\wins\WMI.vbe ale ja nic takiego tam nie widze:)

Złączono Posta : 19.09.2006 (Wto) 15:37

ten ewido jest swietny znalazl pare rzeczy i backdoora tez, kazal wcisnac to do kwarantanny hmmm mam pytanie czy ja to moge z tej kwarantanny wywalic na amen? czy to moze wywolac jakies nieprzyjemne skutki? np system mi se nie odpali albo cos?

Nie jak w kwarantannie to Ok

wirusy znajduja sie w kwarantanie a komp nadal sie wiesza, czy ktos ma pomysl?

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 1.3.0.195), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

hmmm sciagnelam polecony program tylko ze nie bardzo sie na tym znam i nie wiem co moge wywalac? poza tym zapomnialam wspomniec ze to nie xpec - ale windows 2000 - z xp mialam te same problemy - wiec zmienilam na 2000 teraz znow jest to samo???

Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Po zakończeniu dajemy -> Wybierz -> Wybór specjalny - > Pozycje które można bezpiecznie usunąć

Bardzo przepraszam - mój błąd :oops:

jesli chodzi o czyszczenie rejestru to program pokazuje jedynie klucze nieznajome, wg niego nie mam zadnych ktore mogę bezpiecznie usunąć;) poza tym zdefragmentowalam c i dalej sie wiesza, zdaje sie ze jedyne co mi pozostanie to przeinstalowanie systemu…

imorh proszę nazwać temat konkretnie, bez zbędnych helpów i poprawić błędy. Na forum używamy polskiej pisowni - inaczej temat zostanie usunięty

czy problem moze lezec w tym ze na dysku f mam tylko 1% miejsca wolnego???

i jeszcze jedno… Diskeeper który sprawdza stan mojego dysku, twierdzi, że:

czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak jest? czy ktoś używa tego programu?