Komp sie wiesza podczas oglądania filmów

Witam mam problem podczas oglądania filmow zawiesza mi sie komputer zaczyna. Najpierw zaczyna piszczec potem sie zawiesza. Co to moze byc?? Zasilacz mam 501W. Temp podczas oglądania filmu ok. 45stopni normalnie jak nic nie robie 40.

Windos Vista? Jaki antyvirus?

Najlepiej zacznij od porządków. Kurz powoduje różbe objawy. Przydane byłyby dokładne pomiary wszystkich napięć miernikiem. Sprawdź czy wszystkie wentylatory są sprawne.

Wiem w czym rzecz, ale nie będę wróżył z fusów. Objawy są niepokojące. Potrzebuję więcej danych. Już teraz skopiuj wszystkie istotne dane na inny nośnik. Zainstaluj program “Aida 32” wersja 3.93 i wykonaj test “Linear Read” “Average Access” wtyczką “Disk benchmark” naciśnij “Save” i zamieśc . Wyłącz najpierw wszystkie programy z autostartu. Nie ruszaj myszką (w czasie testu), nic nie rób na komputerze tylko czekaj! Naciśnij “Save” aby zapisać wyniki, (screen-y) i zamieść na forum np. przy pomocy strony http://www.fotosik.pl najlepiej w pełnym wymiarze, a nie jako miniaturkę.

Windows Xp Robilem teest nie ma wirusow komp czyscilem.

Złączono Posta : 25.09.2007 (Wto) 20:06

tego testu nie da sie zapisac sprawdzal mi brat ktory jest informatykiem mowi ze tu jest dobrze. On jest w wawie wiec nie pomoze mi

Adrianlkr , jak to możliwe, że nie możesz zapisać zwykłego pliku graficznego na dysk? Fakt, że twój brat jest informatykiem nie znaczy, że jest obeznany ze sprzętem. Większość informatyków zna się tylko na programowaniu a ich komputery naprawiają im w serwisach. Takiej wiedzy nie uczą w żadnej szkole. Tylko ten Pascal i C ++ albo Delphi. Słowem do naprawy komputera nie trzeba kończyć żadnych studiów. Zastanawiam się dlaczego się zwróciłeś z problemem na forum? Szukaj pomocy u brata a Nam głowy nie zawracaj. Wiem, ze jestem nie miły, ale za to szczery. Odrzuciłeś moją pomoc.