Komp się wyłącza


(Neowg) #1

Witam

Od 11.06.07 komputer zaczął mi się sam restartować. Działo się to raz dziennie . Komp od 11.06 nie restartuje się regularnie codziennie . Nie sądzę żeby był to problem sprzętowy bo komp ma dopiero pół roku. Być może to jakiś niemiły programik. Proszę o spr. loga :


(Sebawroclaw) #2

wszystko jest w porządku

a jakie masz temperatury procka i karty??

możliwe że ci się przegrzewa i dlatego się resetuje


(Alpinist4) #3

Takie objawy występują też przy błędach na dysku twardym. Czy to resetowanie dzieje się po włączeniu konkretnej aplikacji?


(Neowg) #4

Alpinista no dziwne jest to że dzieje się to przy słuchaniu musyki w winampie ale nie od razu tylko po przesłuchaniu kilkadziesiąt utworów

sebastian244 temp karty 52 stopnie , procek 39 sprawdzane w biosie


(Sebawroclaw) #5

Wg mnie przegrzewa ci się wyczyść z kurzu wentylatorki


(Alpinist4) #6
  1. Zobacz na stronie producenta jaka jest tolerancja na wysoką temperaturę w Twoim procesorze, jeden wytrzyma 60, a drugi już zacznie resetowanie w takich warunkach.

  2. Nie baw się sam w naprawianie bo skoro komputer ma pół roku to jest jeszcze na gwarancji.

  3. To nie jest wina winampa skoro dopiero po jakimś czasie i losowo komputer się resetuje, myślałem raczej o tym czy włączenie konkretnej aplikacji powoduje reset - ale natychmiast po otworzeniu programu.


(Joan Sunshine) #7

Przeczytaj to: KLIK i wklej zawartość plików minidump :slight_smile:


(Neowg) #8


(Wojtekkie2) #9

czy restartuje się on równierz przy włączaniu ?? Jeżeli nie moze zacząć sie restartować po jakimś czasie ja tak miałem i winowajcą był zasilacz i nie zrywaj plomb na obudowie jeżeli masz kompa od pół roku to pewnie jest na gwarancji oddaj do serwisu niech to sprawdzą.


(Neowg) #10

przy włączaniu nie restartuje się . W starym kompie też miałem tak i też winą był zasilacz tyle że z nim takie objawy występowały po 6 latach użytkowania , i działo się to codziennie po kilkanaście razy a w moim nowym sprzęcie występuje to raz na kilka dni


(qrczak13) #11

Przeinstaluj antywira.


(Neowg) #12

tzn zmienić mks'a na inny czy po prostu odinstalować i zainstalować ponownie


(qrczak13) #13

Po odinstalowaniu możesz jeszcze przeczyścić rejestr jv16 PowerTools 2006 1.5.2.350