Komp sie zacina co chwile

(Isiek7) #1

tak jak w temacie komp byl formatowy pare dni temu zwolnilosie ok 15gb zmienilo sie to ze chociaz dziala i moge napisac ten temat wirusow nie mam sprawdzilem programem NOD32 2.5 zainsatlowalem 20 aktualizcji i poczyscilem tez inne dyski zacina sie jak nic nie robie

(Miniuka) #2

Jaki windows??

konfiguracja komp

może po wgraniu aktualizacji obciążyły system i ten się zacina :stuck_out_tongue:

(De Niro) #3

w jakim trybie pracuje HDD, start-> uruchom-> devmgmt.msc Kontroler IDE ATA/ATAPI Podstawowy kanał IDE, Ustawiania zaawansowane

(system) #4

Jak tam temperatury ?? Sprawdź je najlepiej programem EVEREST Home Edition 2.20. Podaj jaką masz konfigurację kompa ?? A skąd pewność, że ie ma syfu... Zawsze się coś może znaleźć. Najlepiej podaj nam loga z HijackThis. Na wszelki wypadek można sprawdzić :wink:.

A czy dysk bądź coś innego wydaje jakieś dźwieki ?? Komp jest na gwarancji ?? Buda otwarta ?? Jakie chłodzenie ??

(system) #5

moze tez zasilacz jest zabardzo obciążony

(system) #6

Tez tak mi się wydaje, dlatego ga2 , podaj nam jak najwięcej infrmacji, żebyśmy mogli coś zdiagnozowac... Bo jak narazie pozostają domysły :roll: . Podaj wszelkie info, które zasugerowałem w moim poście

I będzie git...

(Isiek7) #7

temat zamkniety !!