Komp sie zacina co chwile

tak jak w temacie komp byl formatowy pare dni temu zwolnilosie ok 15gb zmienilo sie to ze chociaz dziala i moge napisac ten temat wirusow nie mam sprawdzilem programem NOD32 2.5 zainsatlowalem 20 aktualizcji i poczyscilem tez inne dyski zacina sie jak nic nie robie

Jaki windows??

konfiguracja komp

może po wgraniu aktualizacji obciążyły system i ten się zacina :stuck_out_tongue:

w jakim trybie pracuje HDD, start-> uruchom-> devmgmt.msc Kontroler IDE ATA/ATAPI Podstawowy kanał IDE, Ustawiania zaawansowane

Jak tam temperatury ?? Sprawdź je najlepiej programem EVEREST Home Edition 2.20. Podaj jaką masz konfigurację kompa ?? A skąd pewność, że ie ma syfu… Zawsze się coś może znaleźć. Najlepiej podaj nam loga z HijackThis. Na wszelki wypadek można sprawdzić ;).

A czy dysk bądź coś innego wydaje jakieś dźwieki ?? Komp jest na gwarancji ?? Buda otwarta ?? Jakie chłodzenie ??

moze tez zasilacz jest zabardzo obciążony

Tez tak mi się wydaje, dlatego ga2 , podaj nam jak najwięcej infrmacji, żebyśmy mogli coś zdiagnozowac… Bo jak narazie pozostają domysły :roll: . Podaj wszelkie info, które zasugerowałem w moim poście

I będzie git…

temat zamkniety !!