Komp sie zawiesza przy grze w Simsy2

tak jak w temacie mój komputer zawiesza sie kiedy gram w Simsy 2. myszka nagle staje w miejscu, po chwili pojawia się czarny ekran i ciągle leci ta muzyczka. dostałam te simsy razem z kompem, i na początku nie wiedziałam co się robi i zamiast zresetować to wyjęłam płytę z kompa - muzyka dalej grała :/. nie grałam w simsy już może z 2 lata, wcześniej je nawet odinstalowałam. niedawno zagrałam z płyty mojej koleżanki i… wszystko było w porządku, system się nie zacinał było wszystko tak jak powinno być. antywira i neta mam od około 5 miechów. może wtedy to była wina jakiegoś wirusa?? na początku po paru razach grania nic nie było dopiero później…

mam nadzieje że jakoś się odnajdziecie w wyżej wymienionym bałaganie moich myśli xd

pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

pees. ja się boję jak mi sie system zawiesza więc nie myślcie że sama włączę te Simsy xd :stuck_out_tongue: ( no może jako ostatnią możliwość :lol: )

a oryginalne chociarz te simsy? :stuck_out_tongue:

A aktualizacje z Windows Update masz wszystkie poinstalowanie?

aktualizacje owszem, a simsy orginalne z warszawskiego empiku ;]

edit 30.08

grałam w simsy- znowu się zawiesiły. smisy jedynka mojej koleżanki chodzą na moim kompie bez problemu. w dodatku są pirackie :o