Komp sie zawiesza przy wejsciu do Windowsa

Witam.

Mam problem z zawieszaniem sie komputer. Po wlaczeniu kompa wszystko sie ladnie pieknie uruchamia, a gdy pojawia sie pulpit windowsa komp sie zawiesza. Widocznych jest tylko kila ikonek, nie ma paska zadan, nie moge w nic wejsc ani w menu start ani w zadna z widocznych ikonek. Myszka dziala a pulpit wisi. Jedyne co mi pozostaje to ALT+CTRL+DELETE i wylogowuje wuzytkownika i wylaczam kompa i wlaczam ponownie. Po ktoryms tam razie z kolei wszystko zaczyna chulac. Ale musze tak wlaczac i wylaczac kompa chyba z 5 razy. Co jeszcze ciekawe gdy moj stacjonarny komp jest wlaczony w takim zawieszeniu z mojego Laptopa moge sobie wejsc w moja stacjonarke (bo jestem polaczony siecia) i moge sobie wejsc w kazdy folder w moim stacjonarnym komputerze. Powiedzcie mi czym moze byc spowodowane to zawieszanie i jak to wyeliminowac. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Wejdź do konsoli odzyskiwania (uruchamiasz komputer z płyty instalacyjnej windows - jak się zapyta po raz pierwszy, czy naprawiać, to wchodzisz: R=Napraw).

Aby uruchomić z płyty, w biosie ustaw bootowanie z napędu CD/DVD, czyli w oknie Advanced Bios Features->First Boot Device ustaw na CD/DVD.

Wpisz MAP ARC

zapamiętaj pod, którą literą jest napęd CD (oznaczymy go jako X);

Wpisz:

expand X:\i386\winlogon.ex_ C:\Windows\sytem32\

del C:\windows\system32\userinit.exe

del C:\windows\system32\dllcache\userinit.exe

expand X:\i386\userinit.ex_ C:\Windows\system32\

expand X:\i386\explorer.ex_ C:\windows\

x-cdrom, c- dysk systemowy

Zauważ, że po expand i przed C:\windows… jest spacja

expandX:\i386\userinit.ex_C:\WINDOWS\System32\

Wpisz exit i zrestartuj komputer.

Podaj logi z programów HijackThis oraz Combofix :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Program ten powinien usunąć pliki autorun.inf z tych partycji, ale log jest potrzebny do sprawdzenia, czy nie został jakiś syf na komputerze.

Logi wklejasz na http://wklej.eu lub na http://wklej.org, a w poście dajesz tylko link do nich.