Komp się zawiesza

Witam!

Mam mały problem. Bardzo często (od paru dni) zawiesza mi się komp w czasie przeglądania netu lub przy kilku otwartych programach. Avast nic nie znalazł za to Ad-aware to (nie wiem czy dobry log):

i HJT log:

wpisy do kasacji przez HJt a plik i folder ręcznie usuń

Daj log z ComboFix

Zapomniałam się i zrobiłam najpierw Combofix. A gdy robiłam potem HJT to tych błędnych wpisów już nie było. I ponownie Combofix.

Log z Combofix:

i nowy log z HJT:

Wklej do Notatnika :

File::

C:\WINDOWS\ftpsconfig.dll

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Masz uszkodzony Tryb Awaryjny.

.

Daj jeszcze raz log z ComboFixa.

jessi

Log z Combofix

a po użyciu programu do naprawy trybu awaryjnego wyskoczył tylko log

Tryb Awaryjny naprawiony prawidłowo.

To jednak dalej siedzi.

Jeśli nie masz jakiegoś narzędzia usuwającego, to ściągnij OTMoveIt

Do pola Paste List of Files/Folders to be Moved wklej poniższe ścieżki:

Następnie wciśnij przycisk MoveIt!

Pojawi się komunikat, że jest potrzebny restart do usunięcia podanych plików/folderów- wciśnij Yes.

Po restarcie usuń ręcznie folder C:** _OTMoveIt** (Prawoklik >>> Usuń >>> Opróżnij Kosz).

I daj nowy log z ComboFixa, by zobaczyć, czy tym razem udało się to usunąć.

jessi

Niby się usunęło, nie było komunikatu o restarcie ale zrestartowałam.

Podczas skanowania Combofixem wyskoczył mi komunikat, ze wystąpił problem z aplikacją sed.cfexe i zostanie ona zamknięta. I działał dalej.

Oto log:

Tak, teraz już nie ma tego. :slight_smile:

jessi

Dziękuję !!