Komp spamuje,zwalnia itp

prosze o pomoc-komp spamuje-wyskakujace non stop jakies okienka reklamowe, a wszystko chodzi tak wolno,ze niedlugo bede musiala sie na jakies konsultacje do psychiatry zapisac-PLIS

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Pozdrawiam Gutek2222

Ściągnij Windows Woorms Door Cleaner, odpal>>>zmień wszystkie znaczki z disable na enable>>>po użyciu narzedzia wymagany jest reset kompa.

Przed kasowaniem, w dodaj/usuń odinstaluj co się da z tego syfu.

1.Startujesz do trybu awaryjnego

2.Wyłanczasz przywracanie systemu (tylko Me/Xp)

3.Kasujesz wpisy w HijackThis

4.Kasujesz pogrubione pliki/foldery

5.Dajesz nowy log z hjt + log z Silent Runners

nie żartuj sobie jest:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

W Hijacku usuń:

a to nie jest czasami zegar ?

Jest ale niestety to Malware :slight_smile:

wszystko zrobione-jestem z siebie dumna;) tylko…caly czas jestem w trybie awaryjnym, i nieumiem sie go pozbyc. Przy logowaniu, wyswietla sie komunikat czy pozostac w trybie awaryjnym czy wrocic do normalnego-ale wtedy trzeba przywrocic system ktorego nie da sie przywrocic w trybie awaryjnym//////???//////a pozatym chyba lepiej nie przywracac systemu…

Daj nowe logi, nie dałem nagłówka w FIX.REG pewnie nie zadziałał.

Jak będziesz w normalnym trybie zrób tak:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

WIELKIE DZIEKI :smiley:

wszystko jak na razie dziala dobrze :slight_smile: nareszcie :slight_smile:

:D/

Proszę wrzuć dwa log-i z Silenta i Hijacka :slight_smile:

Nie cały log z Sielnta

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa