Komp & TV

Zastanawiam się jak podłaczyć swoj komputer z telewizorem wyposarzonym w EURO, mam kartę Geforce2 Ti 64MB lecz jest wniej 6pin i wyglada następująco a828dd22e82f17b5.gif

ojj wystarczyło9 poszukać niedawno był taki temat…

potrzebny Ci kabel s-video -> scart

http://www.allegro.pl/item213725895_s_v … akosc.html

Podziękował, tylko niewiem czy niebędzie problemu, z obsługą S-Video przez telewizor, jeśli tak, to rozumiem, że niema na to rozwiązania, jutro sprawdze telewizor, bo dzisiaj puzno juz jest ;]

złącze s-video podłączasz do karty graficznej a scart (euro) do TV i gotowe ;]

Jak nie mam wtyczki to zawsze na skręta robie :mrgreen:

Kiedyś jak miałem stacjonarny to ta karta chodziła nieciekawie - nie szło klonowac obrazu (sterów tyle nainstalowałem że…) tylko albo TV albo monitor, a w dodatku na TV była nędzna jakość obrazu w porównaniu np do gorszej sprzętowo Geforce II MX-400 :mrgreen:

pozdro

No, to niby wiem, ale chodzi mi o to czy czasmi czarnobiałego niebędzie ;]

Przynajmniej wiem że jak nie ten to kupie przerobiony ;] Jutro dokładnie sprawdze.

na moim starym ponad 10 letnim TV philips wszystko działa bez problemu a obraz jest kolorowy, kabla nieprzerabiałem :slight_smile:

jedak niespodziewaj się rewelacji co do wyświetlanego obrazu na zwykłym TV

będzie czarno-biały, aby był kolorowy należy ustawić pracę wyjścia na tv w tryb composite, zalecana aplikacja TvTool dla nvidii (w radkach są odpowiednie ustawienia w sterownikach ):slight_smile:

Właśnie obejrzałem telewizorek, i chodzi o to ze przy wejściu euro nic nie pisze :confused:

a co ma być napisane euro to euro …

Czy obsługuje S-Video