Komp vs Konsole (wszelakie)

Myślę że będzie ciekawie. Taki mały temacik o wyższości kompa nad konsolami i na odwrót. Czekam na opinie szanownych userów. :smiley:

a co tu porównywać ??

komp jest do czego innego i konsola do czego innego

To ja czekam na porownanie Samochodu osobowego i TIR’a wyjdzie podobnie jak konsola VS PC:P

chodziło mi o potraktowanie tego tematu tak szkicowo…z przymróżeniem oka :frowning:

Myszak

W takim razie my z naciskiem mówimy NIE :slight_smile:

no to dostałeś szkice :stuck_out_tongue:

nie ma tu czego porównywać - bo co porównać ??

Zgodnie z oczekiwaniem: :wink:

Sorry za OT :stuck_out_tongue:

przez was mam taką nostalgię … nawet pies na mnie patrzy tak…od miski :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

W takim razie zrób sobie minipauzę :smiley:

chlip…no i mam dzięki userom nostalgię … nawet pies na mnie spojrzał tak od miski… :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Myszak forum to nie leżanka u psychoanalityka 8)

Powinien być choć jeden topik na te tematy :stuck_out_tongue:

Myszak moim skromnym zdaniem to niema co na ten temat dyskutowac bo bedzie wielka klutnia ;/

Konsola jest do grania a na komputerze oprucz grania mozna robic jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy … tak wiec niema co porownywac :wink:

Aby mieć Konsole, trzeba mieć komputer - więc o co chodzi? :wink: