Komp + Windows Za ile to można sprzedać?

No to taki oto “złomek” ;-D

Typ procesora Intel Pentium 4, 3100 MHz (14 x 221) (oryginalny 2800)

Nazwa płyty głównej Shuttle AB60N (BIOS wgrany seryjny - bo nowy jest zrypany)

Nazwa modułu [pamięci GoodRAM GR400D64L3/1G x2

Opis urządzenia ATI Radeon HD 3650 AGP (512/256)

Dysk twardy 250GB WD SATAII

Zasilacz Modecom 550W

Systemy operacyjne:

Windows Vista Ultimate

Windows XP HE PL SP2

Windows 7 :wink:

Obudowa Tracer z projektowanym przez AC chłodzeniem (specjalnie dla tego komputera).

No i jak za ile to pójdzie?? Ja chciałem 500 max, ale to chyba marzenie ściętej głowy ;-D

systemy orginalne

lukasz_xd Spokojnie powinien pójść za 500zł

Tak oryginalne ;-D

Windows Vista Ultimate (BOX) (Ten raczej sobie zostawie) Wersja Angielska

Windows XP HE PL SP2 (OEM) Wersja Polska > Do tej płyty głównej wymian na dniach product key więc można sobie grać system na inny komputer ;-D

Windows 7 :wink: (Wewnętrzna Beta Microsoftu Buildu nie mogę podać ;-P)

to po co o nim piszesz…

że co?

więc nie będzie legalne odsprzedawanie go ;] w ogóle to niby czemu nie możesz buildu podać …

Z takim podejściem to Ty tego komputera za duże pieniądze rzeczywiście nie sprzedaż

Grzesiek1 , teraz to się czepiasz, no ale to Twoja sprawa, Komputer pójdzie z Windows XP i Windows vista za 1000zł licencja jest komuś potrzebna a komputer dla kogoś tam znajomego ma być, co do XP to wygasła licencja na XP. Aktywacje nie są możliwe, wymieniam klucz i działa wszystko, tak więc jak wymienię naklejkę COA będzie można system zainstalować na innym komputerze legalnie.

Co do 7 wewnętrznej, to mogę ją oddać komuś jeżeli nie jest ona na moim komputerze zainstalowana, a i tak długo nie podziała bo tylko do końca maja 2009r.

(To oficjalna odpowiedz od Microsoft, dostałem na jedną wersję build-u taką odpowiedz, możliwe że z następnymi będzie inaczej.)

BTW

Już jest kupiec i nie narzekam ;-D 1000zł + może monitor jeszcze za 600zł (LG1919s rev3)

Topic do zamknięcia/usunięcia.

Nówka monitor 19 cali chodzą poniżej 500 zł.

A Ty chcesz mu sprzedać używkę i droższy ? PO prostu brak słów.

no i co z tego? Przed kupnem to kupujący niech patrzy po ile co chodzi.

Ten monitor nie należy do najtańszych ;-D Sprowadzony z USA… nie wiem czy rev3 w ogóle był w europie ;-D

tak, tak, tylko parametrów coś nie ma zbyt wygórowanych :smiley:

gdzie znalazłeś takie łosia ??

Ciekawy jestem kto kupi :x

Grzesiek1 , kontrast 8000:1 i DVI znajdź mi taki model ;-D Było go niestety bardzo mało, ponoć przez panoramy, że tak się na nie ludzi rzucili :o

ixrw0w , poczytaj wyżej widzę że nie umiesz za bardzo tego robić (2 ostrzeżenia), jest wyraźnie napisane że komp + vista BOX poszukaj sobie w google ile teraz taka licencja kosztuje…

BTW ten twój procek na tym chłodzeniu, można spokojnie pociągnąć do 4GHz ;-D