Komp wyłącza się bardzo długo lub wcale

Jak w temacie, mam problem z wyłączeniem mojego kompa . Albo trwa to 5 minut albo nie reaguje w ogóle na polecenie wyłączenia systemu . Odchudzałem już windows , skanowałem “ewido” i dalej to samo . Jak już uda mi się go wyłączyć , to po restarcie pojawia się taki komunikat:

RUNDLL -wystąpił błąd podczas ładowania C\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll Nie można odnależć określonego modułu . O co tu chodzi ?

Wklejam logi , może coś razem wskóramy :

Tutaj z Silent Runners :

Logi ogólnie są ok.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Spróbuj pobrać nową bibliotekę nvmctray.dll i będąc w trybie awaryjnym wrzucić ją do c:\windows\system32.

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?nvmctray

Zrobiłem co kazałeś , ale nic z tego . dalej jest problem z wyłączeniem i tymi bzdetnymi komunikatami po odpaleniu :frowning:

Jedno pytanie > jaką Ty masz w zasadzie kartę graficzną? Bo ja tutaj widzę stery od ATI i NVidii i coś mi się widzi, że jeśli zmieniałeś karty to nie pozbyłeś się porządnie sterów.

Rzeczywiście zmieniłem kartę z GeForsa na Radeona , a jak mog całkowicie usunąć resztki po Geforsie ?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=471

Pobrałem program i usunąłem co potrzeba . Tylko nadal mnie martwi to wolne wyłączanie się kompa :frowning: Nie wiem co mam robić , po za tym komputer chodzi ok :?