Komp z MediaMarktu

Opłaca się kupić kompa na samej górze tego:

http://www.mediamarkt.pl/spot.html

:smiley:

Bo mi tak akurat pasuje za mojego dostane 1100zł, a reszte mam. Mi taki komputer odpowiada, ma być do gry w MuOnline i CoD :stuck_out_tongue: To jak opłaca się za 2 tys. taki kupić? Powinien służyć jakieś 3 - 4 lata i być podatny na modyfikacje :stuck_out_tongue:

Zmien grafe na cos lepszego i bedzie dobrze

Facet,daj se spokój z kupnem kompa w hipermakecie itd.

Dziadostwo sprzedaja.

Od tego są komputerowe.

W mediamarkt mozna wszystkie prawie kupić poza kompem. ;/

Odradzam kupno w hipermarketach…

Mój kolega tam pracował i mówił, co robią z częściami… :frowning:

Poza tym, później trudno o reklamację i fachowy serwis…

Lepiej udać się do sklepu komputerowego :slight_smile:

Lepiej tego nie kupuj :wink:

A twojego starego kompa nie da się jakoś zmodernizować ?

Moim zdaniem sie nie oplaca. Lepiej wziac kompa na procku A64 (s 939) i karte na NV 6600 dolozyc troche kazy i miec wypas kompa a nie z supermarketu.

Zmiana grafy na lepszą + 512 ramu i wystarczy, ale na 1 rok, góra 2, a zakup w markecie sobie odpuść. :lol:

Według mnie kupno kompa w hipermarkecie nie ma sensu. Wywalisz tylko kasę! Jak chcesz kupić komputer to lepiej idź do jakiegoś sklepu komputerowego. Pozdrawiam

heh MediaMarkt to ja dziękuje!

Nie polecam serwisu!

Złoż sobie kompa w jakimś sklepe komputerowy może nawet coś taniej będzie heh

Mojego kompa to ja już mam zmodernizowanego na max, po prostu płyta główna jest do :roll: i nic lepszego nie uniesie (obsługuje procki do 1400 :confused: 2 sloty na RAM po max 256) Sami widicie… A mi tam ta karta odpowiada, zawsze lepiej niż Radeon 9200 :stuck_out_tongue:

A i tego mojego kompa też mam z hipermarketu, chodzi już ponad 5 lat i NIGDY się nie zepsuł, nie był ani razu w serwisie :stuck_out_tongue:

Ale tu chodzi także o cene :lol: Ja mam 800zł, mojego kupi wujek za 1100zł i mam :smiley: RAMu to ja więcej nie potrzebuje ;p A tak w ogóle to ta nVidia dobra jest :clever: Tzn. chodzi mi o to czy lepsza od Radka9200?

Mysle ze za tą cene 1900 zł. koledzy z forum złożą ci w miare spoko kompa, choć ja bym radził poczekac troche i uzbierać troche kaski.

Ale ja właśnie nie chce czekać, ja myśle o samych “gotowcach”… :wink:

kumpel kupil sobie kompa w Tesco, i komp porażka, memki sypia bledami przy obciazeniach, wiesza sie, plomby, ogolnie nikomu, blokniety bios, niepolecam kompa z hipermarketu!

No to gdzie jest taki fajny sklep, gdzie kupie takie coś za tą kase? Najlepiej blisko Zabrza, Gliwic? I nigdy nie kupie nic przez internet! Tylko osobiście.

Poszukaj PTR(sferis) - bardzo tanie część sam tam kupiłem. I przypadkowo nie dali mi plomb :smiley: a komp był na gwarancji

http://www.ptr.pl/

Masz sklep w

W Zabrzu

POZDRO :twisted:

Co to za sklep :o Za Celka 2.8, 512 RAM i 80GB 2700zł? :-x