Komp za 1000zł do ulepszenia

Mam kompa p4 1.7, 512ram, płyta intel 845g, i grafa Sapphire 9200 atlantic 128/128 to nie jest na dzisiejsze czase komp do gier jeszcze w reszłym roku grałem w tagie gry jak nfs carbon, gta sa. Jednak od kompa wymagam więcej wiec pora na nowy sprzęt.

Wyżej podałem parametry jak by ktoś chciał kupić moj stary sprzęt (całość z obudową i zasiłką 250w) niewiem za ile mażna go sprzedać czekam na wasze propozycje.

Wracając do tematu nowy komp ma służyć do gier takich jak juiced 2 czy NFS Pro Street jak narazie mam 1000zł ale cały casz przybywa mi fundusz ale niechce tak długo czekać na kompa. Chce złożyć coś w stylu

core2 pózniej wymienie na lepszy, 2gb. bez dysku obudowe już wybrałem zastanawiam się nad zasilaczem jakiś dobry cichy i nie drogi.

Athlon X2 4x00+

Foxconn/Asus/MSI NF570

1GB/2x1GB Goodram 800Mhz

8600GT Palit

Amacrox ax400

Samsung/WD 80GB/160GB

buda za 50zł z allegro

te rzeczy do siebie nie pasują, jak chcesz pograć w takie tytuły na full detalach to szykuj na kompa ~3000zł

piotrekplay Na swoim w colina dirta na max detalach rozdz. 1024x768 gram i w ogóle się nie tnie ;]

pro street to co innego… u mnie na 1280x1024 i reszta co było na full mam 35-50FPS AVG na poziomie 42FPS… NFS ProStreet ma jakąś wadę w silniku graficznym, bo za duże wymagania a gra nie wygląda na tyle ile wymaga…

podobnie było z grą street legal racing, stosowne patche pewnie rozwiążą problem z wydajnością.

piotrekplay No chyba że tak, a w ogóle fajna gierka?

ściągnij sobie demo i się przekonaj sam.

chodzi mi oto żeny chociaż na minimum pograć przecież i tak większość części będe wymieniał po pewnym czasie tylko tak żeby za wiele nie stracić

zależy od gustu -> mi się nie podoba… wolę colin mcrae dirt czy crysis :smiley:

to bierz zestaw który podał rafal92 w przyszłości zmiana karty grafiki np na 8800gt, proca kręcić ile wlezie…

wolał bym coś na core2duo i raczej nie będe podkręcał jak by coś to moge jeszcze uzbierać :wink:

mariusz_31 ehh wszyscy tak gonią za tym C2D…

C2D E4300

Abit IP35-E

1/2GB GoodRam 800MHz

8600GT Palit

Amacrox ax450pnf

Samsung 160GB SATA II

i musisz kręcić…

a co polecicie za 2000zł bo coś mi się zdaje że za 1000zł to nic ciekawego nie wyjdzie :roll:

8800GT 512mb - poczekać aż ceny zejdą do ~850-900zł

E2160

Foxconn P35A

Pamiątki 667Mhz

Reszta z cfg wyżej

Jak się nie wyrobisz to pod AM2 spokojnie dwujajowca kupisz

Dzieki za szybkie odpowiedzie i dobre porady

Temat uważam za zamkniety

pozdro :slight_smile: