Komp za 1500 zł

Siemka jaki używany pc polecacie w cenie 1500zl? Chodzi mi o granie w gry jak wiedzmin czy assassins creed odyssey. Obecnie posiadam dysk HDD. Jeśli możecie wyślijcie linki do produktów z propozycjami. Z góry dzięki :wink:

Zestaw kiepski jak za te pieniądze i słaby.
Nie wiadomo jaki zasilacz,kiepska obudowa,wolny dysk.
Lepiej samemu coś złożyć z używanych części.

Zaproponujesz coś? I jak możesz to z linkami do podzespołów.

Za takie pieniądze, to ciężko będzie nawet z używanych części. Oczywiście w starsze gry AAA może na najniższych zagrasz, ale jak długo? Jestem tego zdania, że jak chcesz komputer do gier to dozbieraj, odłóż, nie wiem w jakim wieku jesteś i kup coś sensownego, co na kilka lat wystarczy.

Poskładaj na Morelach/xkom zestaw na 3000G/8 GB RAM/450w silentium i wklej, powinno koło ~1000pln wyjść za nówkę, za ~500 zł polowanie na kartę będzie. :wink:

Powiedz jeszcze czy przewidujesz w najbliższym czasie dokładać kasy do kompa czy raczej chcesz wydać 1500 i koniec?

Będę dokładał za parę miesięcy

Czyli na przeczekanie chyba najlepszy Ryzen 2/3400G, bo nic innego nie ma tych 4/8 wątków i znośnej grafiki, tak by w cokolwiek pograć?

To wydaj tą kasę teraz na dobry procesor/grafikę, zachowaj dysk ze starego komputera a w przyszłości dołóż RAM i SSD. Czyli zbuduj teraz bazę pod ulepszenia, oszczędzając na RAM i dysku, potem sobie dokupisz.

Ryzen 3200g jest duzo wydajniejszy od ryzen 3 1200?

W granicach błędu statystycznego, odpada. Jedyna różnica to grafika, nie warto oglądać.