Komp zamulony, internet prawie nie działa

Witam od jakiegoś czasu mój kom chodzi jak czołg, a internetu praktycznie nie ma (mam radiówkę i u innych osób z sieci jest normalnie). Poza tym czasami wywala mi jakiś błąd GENERIC HOST SERVICE. Pomóżcie proszę. Oto log z Hijacka:

Złączono Posta : 23.04.2007 (Pon) 10:37

Dorzucam jeszcze log z Silenta. Please Help

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Start >>> Uruchom >>> wpisz services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz usługę Windows Spooler Service

Ściągnij program KillBox, zaznacz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżki:

C:\WINDOWS\System32\ntos.exe

C:\WINDOWS\TEMP\BF069A2B.exe

C:\WINDOWS\system32\mszsrn32.dll

C:\WINDOWS\System32\dllcache\spoolsvc.exe

Po wklejeniu każdej ścieżki z osobna kliknij na czerwonego iksa, ale dopiero po wklejeniu ostatniej zgódź się na restart.

Użyj programu ATF Cleaner w trybie awaryjnym i przeczyść TEMP’y.

Usuń wpisy HJT.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

Witam! Zrobiłem wszystko tak jak w poście powyżej. Wklejam aktualne logi:

Złączono Posta : 23.04.2007 (Pon) 18:58

Witam! Zrobiłem wszystko tak jak w poście powyżej. Wklejam aktualne logi:

Logi są ok.

Program ewido kilka miesięcy temu został wydany pod nazwą AVG Anti-Spyware dlatego proponuję dokonać aktualizacji.

Proponuję zainstalować dodatek Service Pack 2. Poprawia on bezpieczeństwo w systemie, dodaje nową funkcjonalność etc. Możesz go pobrać stąd:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=35&id=795

Kosmetyka:

Start => uruchom => msconfig => zakładka Uruchamianie => możesz odznaczyć w/w.

Start => programy => autostart => kasacja z prawokliku.

Wszystko zrobione według instrukcji. Teraz komp działa o niebo lepiej. Dzięki bardzo za pomoc. Pozdrawiam!! :smiley: