Komp zawiesza się nieustannie - prośba o sprawdzenie loga

Witam!

Od dwóch dni mój komp zawiesza się przy jakimkolwiek programie, szczególnie w grach, ale nawet po kilkunastu minutach pracy z Wordem. Być może to wina zasilacza, ale może problem tkwi w oprogramowaniu. Dodatkowa poszlaka to samoczynne łączenie się kompa z neostradą, co występuje od pewnego czasu. Proszę wobec tego o sprawdzenie poniższego loga. Z góry dziękuję.

Log ok. Wrzuć jeszcze SilentRunners.

Jaki zasilacz (ile watt)? Jakie temperatury sprawdź Everest Ultimate Edition 3.50 > zakładka komputer > czujnik

Dzięki za szybko odpowiedź.

Mój problem pojawił się podczas gry w MTW 2. Komp się zawiesił, a po restarcie wyrzucił komunikat, że karta graficzna (Palit 6800GS) dostaje zbyt mało mocy i w związku z tym jej wydajność zostaje ograniczona do poziomu odpowiedniego do otrzymywanego zasilania. Od tego momentu komp wiesza się praktycznie przy uruchomienieniu czegokolwiek, w grach prawie od razu, najdłużej można korzystać z Firefoxa. Mój zasilacz to Tagan 380, mam go od 6 miesięcy. A oto drugi log:

I jeszcze jedno. Dlaczego mamy tu podwójnie prawie ten sam wpis.

Złączono Posta : 12.06.2007 (Wto) 22:28

Sprawdziłem temperatury, ale nie wiele mi te dane mówią:

Płyta główna 43 °C (109 °F)

Procesor 68 °C (154 °F)

Aux 40 °C (104 °F)

Procesor graficzny 68 °C (154 °F)

Otoczenie procesora graficznego 45 °C (113 °F)

Log ok.

Optymalizacja i odchudzanie Windows XP

Jaki masz procesor Intel czy AMD?

Najprościej wziąć mocniejszy zasilacz i podłączyć.

Ściągnij też nowe sterowniki do karty graficznej.

A jak z czystością w środku kompa?

Procek to Athlon XP 2400+. Do odchudzania Windowsa właśnie się zabrałem. Z czystością w kompie jest tak sobie, raczej gorzej niż lepiej.

Skoro oprogramowanie jest OK to może nawaliła karta graficzna. Podczas pracy z Firefoxem komp zawiesza się dosyć późno, z Wordem po kilkunastu, kilku minutach, ale podczas przegladania zdjęć prawie natychmiast, nie mówiąc już o próbie grania w cokolwiek.

Dzięki za rady qrczak13, może jeszcze jakieś sugestie?

Trochę za dużo jak na AMD. Kup sobie sprężone powietrze (20zł) wyczyść w środku. Sprawdź jeszcze temperaturę w biosie dla porównania z everestem.

Problem już rozwiązany, padła karta graficzna, ale dzięki sprawdzeniu loga wiem, że komp jest czysty, do tego małe porządki i Windows działa szybciej.

qrczak 13 - jeszcze raz dzięki.