Komp zawiesza się przy każdej grze


(system) #1

Tak jak w tytule komp zawiesza mi się dosłownie przy każdej grze z tym ze na tych mniej wymagających grach jakby dłużej wszystko bylo w normie sprawa wyglada tak: najpierw zawiesza się dźwiek tzn powtarza się to co bylo w ostatnim ułamku sekundy i moge jeszcze chwile coś robić, potem po ok 1-10 minutach zawiesza sie obraz nie moge się ruszyć itp tylko mysz lata czasem zawiesi się odrazu wszystko pare razy zdarzyęo się, że myszą ruszyć nie mogłem, ale zazwyczaj da sie wyjsć z gry przez ctrl+alt+del zakończ proces, z tym że automatycznie z grą zawiesza się internet więc i tak konieczny jest reset kompa. Jeśli ktoś miał podobny przypadek albo wie co na to poradzić to bardzo proszę o pomoc.


(Agatonster) #2

Marcin129 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(system) #3

Procesor był podkręcany, ale to nie miało żadnego wpływu przynajmniej ja sobie tego nie przypominam, temperatura procesora jest w granicach 53-58 stopni, odkurzałem kompa jakies pół roku temu przedtem miałem ten sam problem i jakoś nie pomogło, może źle go odkurzałem powinienem wszystkie części odłączyć i wszystkie gniazda oczyścić ? Bo oczyszczałem tylko z wierzchu, a tak pozatym to komp ma już ok 5 lat może coś się przez ten czas uszkodziło tylko jak to sprawdzić ?

Ok już zedytowałem post nie wiedziałem, że jest coś takiego.

Tu pełny log z combofix:

http://wklejto.pl/30855

a tu z hijack:

http://wklejto.pl/30856

w obu przypadkach haslo: a


(Marvin Nekromanta) #4

Logi wklejamy na http://wklejto.pl , a na forum dajemy tylko link! Ewentualnie umieszczamy go w znacznikach CODE, ale nigdy nie wklejamy bezpośrednio do posta.

Daj też logi z HijackThis do pobrania z vortalu: klik.

PS. Na pierwszy rzut oka widać, że uruchomione masz dużo śmieci, jednak w tym bałaganie nie da się nic sensownego znaleźć. Procek podkręcony? Podaj w takim razie jaki masz sprzęt i o ile zwiększyłeś taktowanie.


(system) #5

Sprzęt mam taki:

Typ procesora: AMD Athlon XP, 1833 MHz (11 x 167) 2500+ (i tu jest bodajże to podkrecenie ale nie wiem ile było na początku bo nie znam się na tym i nie ja to robiłem)

Nazwa płyty głównej: Epox EP-8KRA(I)

ID płyty głównej: 08/28/2003-KT600-8237-6A6LYPAQC-00

Pamięć: 512MB

Karta graficzna: SAPPHIRE RADEON 9200 ATLANTIS - Secondary