Kompan do wyścigów samochodowych

Szukam fanów szybkich aut. Znajdzie się ktoś chętny w poznaniu by pościgać się w najbliższym czasie?

Nie mam bryki, ale szukam towarzystwa d takich ścigaczy:

http://prezentokracja.pl/Ekstremalna_ja … odukt.html

Ktoś chętny na zabawę?

Dodane 05.07.2011 (Wt) 19:44

Mam rozumieć, że wszyscy jeździcie tylko przepisowo? :smiley:

Wyścigi uliczne są w polsce nielegalne. W żadnym kraju nie są legalne (tak myślę). Jedź na tor i tam szalej.

przecież nie zamierzam się ścigać w biały dzień na deptaku przy placu zabaw :slight_smile:

Szukam kogos, kto ma już trochę doświadczenia w tym temacie.

Tak z ciekawości zapytam, jaki masz samochód ? :smiley:

No niestety nie ma się czym chwalić:/

Pytanie o samochód rozumiem, że z tych cwaniackich?

Żadne pytanie z serii “cwaniackich”. Tak tylko pytam;) Sam jeżdżę Skoda Felicia z 99 (1,3l MPI).

A to sorry, bo myślałem, że się ze mnie nabijasz i dlatego pytasz o furę.

A nie chciałbyś się pościgać? :smiley:

Nie dzięki, to zbyt niebezpieczne jak dla mnie.

Znasz sie troche na dłubaniu w swoim wozie?

Pytam, bo kumpel właśnie walczy z jedną pierdołą i moze będzie wiedział…?

Niestety, jestem typowym użytkownikiem samochodu, nie znam się na tym, jak potrzebuję czegoś, to szukam porady na forach samochodowych.

Dzięki za odpowiedź. Okazało się, że sprawa była grubsza i skończyło się w warsztacie i słonym rachunku:/

Czasem aż sam żałuję, że nie jestem mechanikiem, jak patrzę ile warsztaty sobie liczą za niektóre drobne naprawy.

Jak masz szansę to się kształć w tym kierunku;) Ja nie odnalazłbym się w takich warunkach, od października zaczynam studia informatyczne.

nie, to tez jednak nie dla mnie.

natura zupełnie daleka od warsztatów i smarów. nawiazuje jedynie do rachunkow ktore ostatnio place u mechanika. konkretnie boli :confused:

Dodane 30.11.2011 (Śr) 16:32

Chłopaki, czy ktoś wie, gdzie można pojeździć na kolcach?

Kto udostepnia takie bryki uzbrojone? z tego, co sie orientowałem, to zwykle na nieużywanych lotniskach, ale nie mam tam żadnych wejść. Jakies pomysły?