Kompan do wyścigów samochodowych

(Hot Zbynio79) #1

Szukam fanów szybkich aut. Znajdzie się ktoś chętny w poznaniu by pościgać się w najbliższym czasie?

Nie mam bryki, ale szukam towarzystwa d takich ścigaczy:

http://prezentokracja.pl/Ekstremalna_ja ... odukt.html

Ktoś chętny na zabawę?

-- Dodane 05.07.2011 (Wt) 19:44 --

Mam rozumieć, że wszyscy jeździcie tylko przepisowo? :smiley:

(lukasz_n) #2

Wyścigi uliczne są w polsce nielegalne. W żadnym kraju nie są legalne (tak myślę). Jedź na tor i tam szalej.

(Hot Zbynio79) #3

przecież nie zamierzam się ścigać w biały dzień na deptaku przy placu zabaw :slight_smile:

Szukam kogos, kto ma już trochę doświadczenia w tym temacie.

(lukasz_n) #4

Tak z ciekawości zapytam, jaki masz samochód ? :smiley:

(Hot Zbynio79) #5

No niestety nie ma się czym chwalić:confused:

Pytanie o samochód rozumiem, że z tych cwaniackich?

(lukasz_n) #6

Żadne pytanie z serii "cwaniackich". Tak tylko pytam;) Sam jeżdżę Skoda Felicia z 99 (1,3l MPI).

(Hot Zbynio79) #7

A to sorry, bo myślałem, że się ze mnie nabijasz i dlatego pytasz o furę.

A nie chciałbyś się pościgać? :smiley:

(lukasz_n) #8

Nie dzięki, to zbyt niebezpieczne jak dla mnie.

(Hot Zbynio79) #9

Znasz sie troche na dłubaniu w swoim wozie?

Pytam, bo kumpel właśnie walczy z jedną pierdołą i moze będzie wiedział...?

(lukasz_n) #10

Niestety, jestem typowym użytkownikiem samochodu, nie znam się na tym, jak potrzebuję czegoś, to szukam porady na forach samochodowych.

(Hot Zbynio79) #11

Dzięki za odpowiedź. Okazało się, że sprawa była grubsza i skończyło się w warsztacie i słonym rachunku:/

Czasem aż sam żałuję, że nie jestem mechanikiem, jak patrzę ile warsztaty sobie liczą za niektóre drobne naprawy.

(lukasz_n) #12

Jak masz szansę to się kształć w tym kierunku;) Ja nie odnalazłbym się w takich warunkach, od października zaczynam studia informatyczne.

(Hot Zbynio79) #13

nie, to tez jednak nie dla mnie.

natura zupełnie daleka od warsztatów i smarów. nawiazuje jedynie do rachunkow ktore ostatnio place u mechanika. konkretnie boli :confused:

-- Dodane 30.11.2011 (Śr) 16:32 --

Chłopaki, czy ktoś wie, gdzie można pojeździć na kolcach?

Kto udostepnia takie bryki uzbrojone? z tego, co sie orientowałem, to zwykle na nieużywanych lotniskach, ale nie mam tam żadnych wejść. Jakies pomysły?