Kompatybilność pamięci

Witam
Chciałbym zakupić płytę Gigabyte Z690 UD DDR4 razem z procesorem i5-12600KF. Chciałbym się dowiedzieć czy moje pamięci są kompatybilne z tą płytą główną. Problem polega, że Hyperx zmienił nazwę na kingston i nie wiem jak sprawdzić te pamięci. Na stronie producenta jest kilka podobnych modeli jednak, żaden nie ma kodu producenta pamięci, które ja mam. Na screenie widnieją modele które jakkolwiek są podobne do moich pamięci. Czy moje pamięci będą kompatybilne?
Pamięci: HyperX Fury RGB 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 XMP 1.35V DIMM] | cena, raty - sklep Komputronik.pl
link do producenta płyty: Z690 UD DDR4 (rev. 1.0) Support | Motherboard - GIGABYTE Global
Screen podobnych pamięci:

Loteria, producent płyty gwarantuje tylko te dane modele. Inne zazwyczaj działają, ale niekonicznie poprawnie (np tryb xmp). W sytuacji braku oficjalnego wsparcia zostaje zmysł hazardzisty i czytanie w necie, czy i ile problemów ludzie zgłaszają z dana kombinacją…

Tyko wierz że te wszytkie pamięci Ci będą chodzić na 2400. 3200 to jest przetaktowanie tzw profil XMP. Ale nie koniecznie one pracują na typ profilu - mogą być błedy albo będą się mocno grzać i będzie ci wywalał system