Kompatybilność plików Office w wersjach od 2003

Witam czy jest kompatybilność wsteczna Office 2013 >2010> 2007> 2003 albo odwrotnie czyli wstępując od 2003>2007>2010>2013.

Każdy nowy office jest kompatybilny ze starymi formatami.

Stary Office 2003 to chyba najstarszy Office, który po doinstalowaniu pakietu kompatybilności ogarnia dokumenty stworzone w nowszych.

Dodatkowo w nowych officach jest opcja zapisania dokumentu w starym formacie i wtedy stare office otwierają to bez problemu.

Przeniesione z działu Na luzie :slight_smile:.

Instalowałem pod 97 i działało - mimo że MS nie podawał, że coś takiego będzie działać.

Skąd pobrać te pakiety kompatybilnośći?

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=3

Dziękuję za link. Tylko poproszę o wyjaśnienie, jeśli zainstaluję pakiet do 2003, to dalej mogę na nim pracować, a jeśli otrzymam od kogoś plik w wersji 2010 czy 2013, to go spokojnie otworzę i będę mogla w nim zmieniać zapisy?

Dziękuję wszystkim.

Dzięki pakietowi można otwierać dokumenty z Office’a 2007, 2010 i 2013 i zapisywać w MS Office 2003.

Czy wersje 2010 i 2013 mają takie same możliwości, jesli tak, tzn, że mogę w nich otworzyć plik z 2003 i zapisać go w tych wersjach?

TAK

Hej,

Prawie - generalnie każda nowsza wersja posiada jakieś dodatkowe funkcjonalności i funkcje.

Bezpośrednio można użyć opcji konwertuj dostępnej po kliknięciu w znaczek Office’a.

Pozdrawiam,

Dimatheus