Kompatybilność podzespołów komputerowych (2000zł,gry,internet,filmy)

Witam.

Chciałem zapytać was czy wybrane podzespoły będą ze sobą kompatybilne, czy będą ze sobą grać. :D 

 

  • Płyta główna: Gigabyte GA-Z87M-D3H
  • Procesor: Intel Core i5-4440
  • Karta graficzna: Asus Radeon R7 260X
  • Pamięć RAM: Crucial Ballistix 8GB (2x4GB)
  • Zasilacz: ModeCom ATX MC 620 CARBON, 620W PFC, OEM
  • Dysk: WDC WD5000AAKS-00A7B2
  • Napęd: HL-DT-ST DVDRAM GH22LS50 ATA Device 
  • Karta sieciowa: D-Link AirPlus G DWL-G510 Wireless Network Adapter (Rev.C) PCI

 

Jak myślicie bedzie ok ? 

 

PS:Zasilacz,dysk,napęd i kartę sieciową mam w aktualnym kompie :slight_smile:

Zasilacz nie jest najlepszy, ale te 2x20A na lini 12v ma. Gdyby był to Feel to na pewno byłby do wymiany, carbon 620 jeszcze ujdzie jak dla mnie. Proc nieopłacalny mając do wyboru i5 4460, płyta przepłacona, B85 lub H97 będzie ok do haswella bez OC.

grać to one będą,ale czy już to kupiłeś czy dopiero chcesz ?

bo tak pi razy oko

 

Płyta główna: Gigabyte GA-Z87M-D3H

To mówisz że procesor i5-4460 bedzie ok ? A możesz podać jaka płyta główna była by spoko ? :D 

Przy niewielkim budżecie taki ASrock B85 pro4 lub właśnie msi B85-G43 będzie w porządku.

Planowałem zakup już teraz gdzieś w grudniu przed świątami :smiley: I powiem ci że to co podałeś też jest spoko :) 

będzie ok. tylko obudowę masz nie mini ? bo płyta jest pełny ATX

 

 

 

to gra :slight_smile:

Obudowa jest ok bo jest na ATX i na micro

Z r9 270 jak najbardziej. Z 260X też, choć na Ultra w Assasins Creed Unity nie licz.

:smiley: Aż tak wymagające ? :D 

Mało zoptymalizowane.

Proszę zapoznać się z tym tematem: Wybór zestawu/komputera, informacje ważne dla każdego Użytkownika a następie skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora i dokonać korekty tytułu zgodnie z wymaganiami.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.