Kompatybilny dowload manager dla firefoxa

jestem szczśśliwym posiadaczem przeglądarki WWW Mozilla Firefox 1,5,04 i gdy klikam na jakis link do bezposredniego ściągania to wyskakuje mi to okienko firefoxofej ściągarki, która jest do niczego- prędkość mam od 60 kbps ale ciagle spada az do poziomu ok 20kbps przy wiekszych plikach jest to troche czasochlonne- natomiast mam nagera DOWLOAD ACCELERATOR PLUS który mam być rzekomo kompatybilny z firefoxemwięc dlaczego jak klikam na takie linki to on sie nie uruchamia? oczywiście moge to zrobic ręcznie klikając PPM na link i kopiując go ale na niektórych stronach sie nie da jak np. (o ile to nie reklama-jesli tak to zaslaniam sie niewiedza :wink: http://www.megaupload.com tam nie mam dostepu do linku i musze siedziec po 40-60 min oczekujac na 40MB plik podczas gdy DAP byloby 3x szybciej. Czy da się to tak skonfigurować? jakiem narzędzie może taką funkcję obsługiwać?

zainstaluj wtyczke flashgot Pozniej zainstaluj flashgeta i wszystko! !!

dzieki ci! jak podziała to będzie fajnie…

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … pobierania

Nie musisz instalować flashgeta wystarczy wtyczka flashgot i tam ustawisz sobie menadżera pobierań jakiego chcesz, w Twoim przypadku DOWLOAD ACCELERATOR PLUS, flashgot obsługuje wiele menadżerów pobierań ;]

dzieki bracie :slight_smile: (nawiasem nie lubie Goku SSJ4- ma dziwny ryj…)

Proszę nie obrażać mojego avatara :stuck_out_tongue: , a tak na mrginesie jest już nowa wersja Firefoxa 1.5.0.5, sugeruję aby zaktualizowac :slight_smile:

spoko!

Złączono Posta : 30.07.2006 (Nie) 18:17

ej eje ej czekajcie! mały problemik: mam tą wtyczkę wchodzę do narzędzi>rozszerzenia i na tego flashgota nie mam aktywnego wcisku opcje! !!