Kompatybilny gamepad

Witam, dzisiaj (27.12.15) kupiłem w sklepie komputronik “califorania access wireless gamepad eagle CA1602 for pc/ps3”. W zestawie znalazłem : pada, wtyczkę z sterownikami “ładowarkę”, płytę oraz dane produktu. Zacząłem od podłączenia wtyczki ze sterownikami, i już pierwszy błąd mianowicie sterownik został odnaleziony na Windows Update, lecz po zainstalowaniu nie działał poprawnie, załączam ss’a :

http://scr.hu/3ndq/btfht

http://scr.hu/3ndq/m3g1i

Próbowałem się z tym bawić, jednak to nie dało oczekiwanego skutku, pod koniec instalowania sterownika wywala błąd. Jeżeli ktoś potrafi to ogarnąć proszę o pomoc, z góry dziękuję :slight_smile:

 

Szklana kula nie chce wyświetlić co to za błąd.

Skoro kupiłeś 27.12, więc to post kogoś innego. Możesz się z nim skontaktować i spytać czy sobie poradził: http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?threadid=49084

A co z tymi sterownikami z płyty? Pad emuluje kontroler z X360, więc dlatego pobierają się drivery z WU, ale może z powodu sprzętowych różnic sterowniki nie działają i trzeba ręcznie wgrać te z płyty.

Ostatecznie możesz przełączyć w tryb PS3 i spróbować np. “SCP-DS-Driver-Package-1.2.0.160”. Coś takiego pozwala mi korzystać z Dualshocka na W10.

Jakieś inne pomysły ? ;c