Kompleksowy soft z przeznaczeniem do sprzedaży internetowej

Szukam jakiegoś kompleksowego softu z przeznaczeniem do sprzedaży internetowej. Mam tutaj na myśli takie kwestie jak obsługę magazynu, obsługę sprzedaży, obsługę kontaktów z klientami oraz funkcjonalności związane bezpośrednio ze sprzedażą: wystawianiem przedmiotów, kategorii, opisów, zdjęć itd.

Portale aukcyjne, ogłoszeniowe itd. Ja wiem, że to pół środek, ale tak na szybko wydaje się to być całkiem dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza, że nie wymagają zaangażowania zbyt wielu zasobów.
Docelowo oczywiście potrzeba będzie zdecydować się na jakiś sklep internetowy. Wybór z tego zakresu jest stosunkowo duży, więc nie powinno być większej trudności z podjęciem decyzji. Na początku należałoby tylko określić niezbędne funkcjonalności.

Portale aukcyjne na dłuższą metę nie są do końca sprawdzonym rozwiązaniem. Idź w kierunku takich rozwiązań jak np Shoper - czyli możliwość założenia w zasadzie bezobsługowego sklepu pod względem programistycznym. Skupiasz się tylko i wyłącznie na promocji i handlu internetowym.