Kompletne oprogramowanie do 1080p

Panowie i Panie potrzebuje pożądnego odtwarzacza i kompletnych kodeków do odtwarzania filmów 1080p. Odtwarzacze i kodeki mogą być płatne ale również jakaś propozycja z półki freeware mile widziana;) Dzięki z góry!

hm…moze sprobuj http://www.videolan.org/ ten player ma wlasne kodeki , obsluguje cala mase formatów sadze ze i z tym sobie poradzi :stuck_out_tongue:

jutro odbieram monitor chce juz zainstalowac te programy :slight_smile: zobacze na program może jakieś inne propozycje?:> a czy power DVD obsługuje 1080p? wraz z dzwiękiem 5.1? jeśli tak to jaki power DVD?

Maro86 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

  • The KMPlayer (dla wytrwałych i lubiących mnogość opcji - miewa problemy z działaniem pod XP, pod Vistą działa wyśmienicie)

  • GOMPlayer (polecam z wtyczką DFX Enchancer dla Winamp’a)

  • VideoLAN [VLC Player] - ma swoje uroki, ale jak to mówią… “co urok to sraczka” :wink: Nie każdy sobie poradzi z ustawieniami tego odtwarzacza, które nie zawsze są opisane w sposób obszerny lub chociażby dający zrozumieć co dana opcjia robi

Ostatnio postawiłem sobie na komputerze Media Portal + JetAudio (do dekodowania dźwięku w Media Portal z użyciem efektów BBE z produktu Cowon’a) + obsługa wideo poprzez Cyberlink codec z pakietu K-Lite + pilot Elmax Maxster.

do tego KMPlayer potrzeba jakiegos kodeku dzwięku czy obrazu?? Mam Viste Ultimate 64bit i monitor IIYAMA B2409HDS.