Komplikacje po podkręceniu grafy

Witam ostatnio strasznie mnie wzieło coś zeby podkręcić karte Graficzną moją Nvidie 8600 GT 512mb 128bit od zotaca

Podkręciłem ją w nvidia control panelu i od tamtego czasu pojawiły sie problemy związane z działaniem gier.

Nie wydaje mi sie zeby grafa była zabardzo podkręcona ponieważ nie podkręciłem ją aż tak mocno ale dla waszej oceny napisze moje takowania nizej.

A więc oryginalne takowania to ,GPU clock 540 / memory 700 i shader 1188 podkręciłem ją do GPU 655 /memory 950 i shader 1455 czy to zaduzo??

Gry po paru minutach grania zawieszają sie i trzeba resetować kompa a zawiecha wygląda tak

http://www.image-share.com/image.php?img=17/86.jpg

Czy może mi ktoś powiedzieć w czym problem ?

Mój zasilacz to Icute 400 W

Przekręcona :wink: Karte graficzną podręcasz stopniowo i testujesz 3Dmarkiem czy nie wystepują artefakty.Obniżaj wartości teraz stopniowo np co 10 do póki nie przestaną one występować.

A co mam obniżać??GPU pamięć czy shader??

Wszystko to co podkręcałeś :wink:

A może być taka opcja ze poprostu zasilacz nie wystarcza i zawiesza sie komp??

Jaki to dokładnie jest zasilacz? Napisz Markę i model.

I cute Model 400W

+12V=18A / +5V=35A/ +3.3=23A /

-12V=0.5A / -5V=0.5A/ +5Vsb=1.5A

no name, może nie trzymać napięć.

Przekręciłeś. tak jak mówili moi poprzednicy obniżaj stopniowo taktowania. Po każdym obniżonym przez ciebie taktowaniu testuj 3d Markiem. Co do zasilacza nie jest on zbyt dobrej jakości więc ja bym uważał z podkręcaniem czego kol wiek w kompie. Pozdrawiam