Komponenty do Joomla! 3

Tak jak w tytule, potrzebuje kilku komponentów (bądź innych narzędzi współpracujących) do wyżej wymienionego cms-a.

…cały czas szukam na joomla.org i kilku innych stronach lecz trudno jest wyszuka cokolwiek wartościowegoć kiedy zna sie tylko niewielkie podstawy języka.

 

Poszukuję czegoś co oferowało by małoawaryjny i prosty w obsłudze system ogłoszeń (ok 6 kategorii) -podobał mi się dj-clasifieds ale zdaje się że jest on płatny.

 

Poza tym chciałem konstrułować galerię podobnego typu jak na OgrodoweInspiracje , z tym że zależy mi by prócz możliwości komentowania istniała opcja zakotwiczenia tam reklamodawcy (nie ważne czy pod powiększonym zdjęciem, czy między komentarzami).

 

Zastanawiałem się jeszcze jak uzyskać zbliżony efekt promocji popularnych tematów/działów do tego na stronie głównej dobreprogramy.pl , gdzie jest to prezentowane w formie popularnych ostatnio ‘kafelków’ (nie koniecznie taksamo).

 

Na forum wybrałem komponent kunena- myślicie że to dobry wybór?

 

Na dzień dzisiejszy niestety mie mogę sobie pozwolić na płatne skrypty- może kiedyś, gdy kogoś strona zinteresuje i zacznie na siebie zarabiać.

 

Z góry dziękuję za wykazanie zainteresowania tematem.