Kompozycje dla Windows XP czy to na pewno aby bezpieczne?


(Adm Osytek) #1

Witam!

 

Dylemat czy skusić się na zmianę kompozycji w XP ... 

Powiem że czytałem o tym że mogą one spowolnić prace laptopa, a na dodatek mogą nie chodzić wszystkie funkcje . 

Mi nie chodzi o jakieś "bajery" tylko o odświeżeniu trochę wyglądu systemu, nie chodzi mi o zmianę wyglądu na Vista czy Seven .

Pamiętam że kolega miał na laptopie z 5 lat temu fajne kompozycje a wszystko chodził, były one chyba zainstalowane razem w systemie(w system) i sam ich nie instalował . 

Moje pytanie brzmi czy kompozycje nie spowolnią laptopa i gdzie można je dostać (może gdzieś na stronie microsoft'u ? ).

 

Pozdrawiam !

Addm


(Semtex) #2

Jest to bezpieczne, to zwykły plik kompozycji wizualnej, sam MS udostępniał własne modyfikacje. Tak długo jak nie zainstalujesz jakiegoś programu typu "skin pack installer" nie masz się czym przejmować. Dla instalacji niecertyfikowanych skórek wymagane jest patchowanie plików UX w XP :slight_smile:


(Adm Osytek) #3

Aaa wiesz może z kąt można ściągnąć owe modyfikacje ?  ^_^


(Semtex) #4

skąd :stuck_out_tongue:

 

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.howtogeek.com/howto/windows/unofficial-windows-xp-themes-created-by-microsoft/&prev=/search%3Fq%3Dwindows%2Bxp%2Bthemes%2Bmicrosoft%26biw%3D1920%26bih%3D978

 

jeżeli wymagasz więcej to trzeba patchować pliki UX: http://internet.gadzetomania.pl/2009/12/24/18-pieknych-kompozycji-do-windows-xp

Po tym wklepujesz w Google hasło: XP themes i masz to: https://www.google.pl/search?q=windows+xp+themes&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=yF4OU9rGGPSL4gSd04HICA&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=978 :stuck_out_tongue:


(Adm Osytek) #5

Dziękuje, o to właśnie mi chodziło .

Zainstalowałem Zuze i dobrze wygląda komponuje się z wszystkim .