Kompute sam się włącza po zainstalowaniu nowego systemu

Witam tak jak w temacie.

System XP SP3 został zainstalowany. Przedtem była Vista.

Laptop: HP Pavilion dv6000

Co się dzieje?: A więc. Włączę laptop wszystko ok. Wyłączę laptop, laptop zgasa jak by niby nic na 3-5s i sam się włącza.

Nie wiem o co kaman. Na Viście było wszystko ok.

Laptop był rozbierany, kable odłączane itp. Ale wszystko złączyłem jak było ( Czyściłem wiatrak )

Przycisk włącznika/wyłącznika jest ok bo sprawdzałem.

Proszę o pomoc :frowning:

Sprawdź czy w BIOSie jest ustawiona opcja “Auto boot after power failure” lub coś takiego.

Niestety ustawienia takiego BRAK :frowning:

A jak kompletnie odłączysz naładowaną baterię, a potem podłączysz? Też wstaje sam?

Niestety nie mam podłączonej baterii. Nawet nie mam po co jej wkładać bo wogulę nie trzyma. ( Jest tak dobita xD )

A jak odłączysz od prądu, a potem podłączysz? Też wstaje?

Nie wtedy nie.

PS: Włożyłem baterie która nie trzyma ani 1s xD Podłączony do prądu lapek i tak się resetował.

Nie mam pojęcia co to może być :confused: Czekaj na odpowiedź kogoś innego.

Przez Zamknij system czy przyciskiem od zasilania?

Przez zamknij system.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … ct=3236793 spróbuj pobrać sterowniki stąd to chyba pod twój model :).

To może wyłączaj przyciskiem od zasilania :wink:

ziomalx1 , sterowniki nie mają nic do tego. To sprawa hardware’u. Możliwe, że BIOS siada.

SpOLeM , proszę poprawić rażący błąd ortograficzny w temacie. Używasz opcji EDYTUJ.

Niestety to samo się dzieje :frowning:

No ale zainstalowac nie zaszkodzi są tam sterowniki od czipsetu i biosu a może pomoże w najgorszym przypadku 30 minut w plecy jego czasu :]

Cy problem też występuje jeżeli wyłączysz komputer poprzez przytrzymanie przycisku wyłączania?

Hmm jeśli trzymam długo do stopnia że wyłączy się, to już się nie uruchamia.

Ale jeśli tylko kliknę przycisk Wyłącznika to system się wylogowuje i wyłącza. Ale po 2s od nowa odpala.

100% to nie jest jakaś hibernacja, bo sprawdzałem i wyłączałem takową funkcję.

Po twojej wypowiedzi (w sumie nie tylko tej ostatniej) stwierdzam, że wina leży na 100% po stronie windowsa…

Może głupio zabrzmi ale… odłącz internet od kompa i wtedy spróbuj czy po wyłączeniu nadal się włącza. pozdrawiam

Próbowałem z internetem, bez i ciągle to samo. Oczywiście mam Wi-Fi nie jadę na kablu :?

Dodane 08.09.2011 (Cz) 14:23

Panowie to co mam robić dalej ?