Komputer 1200-1300zł

Witam,

Nie wiem, czy napisałem to w dobrym dziale, jak nie to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie tematu w odpowiedni dział.

Więc mam taki problem, iż mam sumę 1200 lub 1300 złotych, za które chciałbym kupić nowy komputer.

Wiem, że taka suma pieniędzy, to niewiele jak na komputer, ale myślę, że jakiś średni by sie znalazł.

Nie byłoby żadnego problemu, gdybym znał się troszkę na komputerach, ale niestety tak nie jest.

Więc przejdę do rzeczy… Tak jak już powiedziałem chciałbym nowy komputer w przedziale 1200-1300 złotych.

Może być już złożony lub na części.

Konkretnie chodzi mi o to, aby mi wskazać (najlepiej linkiem z allegro) jakiś komputerek w danym przedziale albo wyszczególnić na części (również najlepiej aukcjami z allegro).

Z góry dziękuję za pomoc i czekam na szybką odpowiedź.

Samą skrzynię, czy całość z monitorem?

Do czego ma być ten komputer?

Za 1200 da się złożyć całkiem niezły, choć trudno mi w tej chwili polecić jakieś części, trzeba by było po podzespole wziąć od innego sprzedawcy z Allegro i wychodzą spore koszty przesyłki.

Jeśli do internetu oraz programów biurowych, to może nettop?

http://allegro.pl/listing/search.php?bu … ing=nettop

Są bardzo ciche i pobierają mało prądu, wydajność z NVidią ION wystarcza do filmów FullHD (ważna uwaga - wiele modeli nie ma napędu optycznego).

@up

Tylko sama skrzynkę. Komputer potrzebny mi do internetu no i do gier (Knight Online, CS itp.)

Słyszałem, że takie gotowce na allegro czy w innych miejscach to nie jest dobry pomysł, dlatego tutaj napisałem.

Nadal czekam na jakieś pomocne posty, a tobie dziekuję :slight_smile:

@topic

Już nieważne.

Dziękuję za pomoc i proszę o zamknięcie tematu.