Komputer 1800 zł

Witam, w maju skończyłem liceum i od października wybieram się na studia najprawdopodobniej na kierunek Elektronika i Telekomunikacja, więc nowy kumputer pewnie bardzo mi się przyda :slight_smile: Jako, że mój złom ma już 7 lat i mnie denerwuje bardzo proszę o pomoc w wyborze podzespołów do nowego komputera do ok. 1800 zł tak żeby służył on także do jakichś w miarę nowych gier.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :slight_smile:

Złożyłem ci taki zestaw:

Phenom II X4 955 / ASRock 770 Extreme3 / GoodRam 4GB DDR3 / Samsung 500GB F3 / MSI GTX460 Cyclone / SilentiumPC Brutus 410 / XFX Core 450W

Jakbyś nie mógł tyle dopłacić zmień procek na Phenom II X2 555 i licz na szczęście przy odblokowywaniu rdzeni, ewentualnie możesz też zmienić kartę na MSI GTS450 Cyclone i wziąć lepszą płytę z obsługą procesorów pod AM3+ - MSI 870A-G54 lub ASRock 880G PRO3

EDIT:

Jeśli na początku nie potrzebowałbyś tak bardzo tego kompa do gier możesz zastanowić się nad kupnem zestawu z lepszym procesorem od Intela, a za grafikę będzie ci początkowo służył rdzeń graficzny z tego procesora:

i5-2500k / ASRock Z68 PRO3 / GoodRam 4GB DDR3 / Samsung 500GB F3 / SilentiumPC Brutus 410 / XFX Core 450W