Komputer BSODuje i restartuje przy wyszukiwaniu

Witajcie,

Za każdym razem, gdy wchodzę w Start->Wyszukaj, wpisuję jakąś frazę i klikam szukaj, po jakimś czasie komputer zawiesza się na kilka minut, potem wyświetla na jakieś pół sekundy BSODa, później restartuje się, i po włączeniu mówi, że system odzyskał sprawność po poważnym błędzie i wyświetla takie informacje: "BCCode : 77 BCP1 : 00000001 BCP2 : 00000000 BCP3 : 00000000

BCP4 : EF3C795C OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1 ". Wszystko jest normalnie, dopóki czegoś nie wyszukam, bo znowu restart, itp.

Jeśli potrzeba konfigurację komputera - piszcie.

Pozdrawiam, winnux8

P.S.: Czy moglibyście mi powiedzieć, czemu skasowaliście mi moje konto winnux8, na którym napisałem ponad 200 wiadomości i nie miałem ostrzeżeń? :frowning: I nie da się go odzyskać? :frowning:

Zobacz tutaj: http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=11 i poczytaj o błędzie 0x00000077. Najbadziej prawdopodobne z tego opisu jest, że masz problem z jakimś wirusem, ewentualnie coś nie tak jest z dyskiem twardym.

podaj BSODa, który może coś więcej powie.

Pozddrawiam Ciosowianka

Jak mam podać BSODa, skoro jego się NIE DA wyłapać?

Płyta główna niestety mi w tym kompie poszła i nie opłaca mi się kupować nowej, jak mogę nowy lapek kupić. Nie dowiemy się niestety powodu problemu. Dzięki za chęć pomocy.