Komputer całkowicie padł, nie wczytuje systemu

Witam mam taki problem… Wczoraj wieczorem po pracy normalnie wyłączyłem swój komputer, dziś z rana chciałem go odpalić i zamiast normalnego wczytywania systemu po “piknięciu” z biosa pojawia mi się tylko czarny ekran i nic więcej… Otworzyłem skrzynkę, przeczyściłem wszystko, sprawdziłem kondensatory na płycie, podłączyłem wszystko od nowa i problem dalej został… próbowałem także naprawy systemu lecz nic to nie pomogło… Instalacja nowego systemu też nie jest możliwa… wszystkie pliki niby się kopiują na dysk i po resecie problem pozostaje, nawet nie ma loga z nowego systemu… Jest to pilna sprawa, proszę o pomoc…

Wygląda to na problem z pamięcią RAM, wyjmij kości pamięci przeczyść styki i ponownie zamontuj.

Więcej info o sprzęcie, jaki RAM ile kości. Jeśli 2, to można próbować odpalić komputer, raz na jednej , raz na drugiej, najpierw trzeba sprawdzić RAM.

Mam 3 kostki po 1gb, czyściłem je, sprawdzałem czy pójdzie na 1 i dalej nic…

athlon 4800

geforce 9800gt

chieftec 450W

płyta jakaś z asrocka, modelu nie znam

win 7

Konieczny jest test dysku twardego.HD Tune, chociaż tutaj trzeba jakieś live, np:Hiren’s BootCD

Czasami jest to mały "szczegół"np:padnięta bateria płyty głównej.

sprawdzałem tym programem dyski około tygodnia temu, robię to regularnie co jakiś czas i wszystko było w normie… Dziś już baterii nie kupię, dopiero w poniedziałek będę miał taką możliwość

Przy okazji proszę zdobyć live CD Linuksa, dystrybucja obojętna i spróbować uruchomić.

Jeśli Linuks wystartuje, trzeba powtórzyć reinstalację Windowsa.