Komputer chodzi wolno albo wcale

Witam od jakiegoś czasu mam problem z kompem i z netem.

Ad-aware sobie nie radzi Norton również.

Zaraz po odpaleniu wyskakują mi jakieś błędy.

GG jeżeli nie zostanie włączone odrazu trzeba na nowo zrestartować kompa, po jakimś czasie całkiem przestaje chodzić internet co również zmusza mnie do restartu.

Dzięki i pozdrawiam

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

PS> Masz jeszcze ArcaVira?

Nie mam ArcaVira.

Tak to teraz wygląda.

Skoro nie masz już ArcaVira , to:

Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługe ArcaVir Antivirus Monitor Service

Otwórz hijackthis --> open misc tools section --> delete a NT service --> wpisz ArcaVirMonitor i ok

Następnie usuwasz (wpis Hijackiem, folder ręcznie z dysku):

Po zabiegach daj nowe logi (w przypadku Silenta poczekaj na komunikat, że log skończony - dopiero wtedy wklej go na forum) :slight_smile:

Uparty ten ArcaVir :frowning:

Kosmetycznie: Otwórz edytor rejestru Start >>> Uruchom >>> regedit i przejdź do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager

Tam kliknij podwójnie na wartość BootExecute i z okienka usuń wszystko z wyjątkiem autocheck autochk *

Czy sam/sama blokowałeś/aś przywracanie systemu?

Jeżeli tak, to tego nie rób, jeżeli natomiast jest Ci to obce, to:

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki --> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 1.3.0.195), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

Późno bo późno ale wielkie dzięki :slight_smile:

Dla pewności wklej nowy log z Silenta :slight_smile:

Pewnie już coś się napsuło (oczywiście samo) :wink:

Pozdrawiam i dziękuję za cierpliwość do mnie :smiley:

Anka

Czysto :slight_smile:

Czy jest jeszcze problem?