Komputer ciągle się resetuje, sam się włącza, wygasza ekran

Witam!

Jakis czas temu mój ojciec miał problem z komputerem, a mianowicie najpierw komputer zaczął się co jakiś czas samoistnie resetować, później monitor przestał zupełnie odbierać sygnał z karty graficznej, co objawiało się napisem “power save mode” i jego wyłączaniem. Dokonałem więć kilku napraw, min. wymieniłem zasilacz, kartę graficzną, zdjąłem radiator z procka i umieściłem nową pastę termoprzewodzącą i ogólnie odkurzyłem i wyczyściłem wnętrze. Po uruchomieniu komputera monitor widzi już kartę graficzną, ale pozostał stary problem z resetowaniem - czasami komputer pozwala mi na 3 minuty pracy, czasami resetuje się juz podczas uruchamiania systemu. Poza tym monitor co jakis czas się wyłącza/włącza, wygasza (chociaż głównie podczas rozruchu) no i ostatnio po wyłączeniu komputera ten sam się włączył. Posprawdzałem wszystkie kondensatory czy nie sa napuchnięte/rozlane, kable tak samo, ale nic nie znalazłem.

Obecna specyfikacja komputera:

Płyta - ASROCK P4i65G

Karta gr. - Radeon 9800 PRO

Zasilacz - Cooler Master 500 W

Zarówno wymieniony zasilacz jak i karta graficzna nie pochodziły prosto ze sklepu, ale były używane wcześniej i działały. Co robić?

Z góry dziękuje za pomoc.

Weź sprawdź mu pamięć i daj zdjęcie po całym przebiegu:

http://www.hotfix.pl/instrukcja-obslugi … m-a204.htm

Zrobisz jeszcze tak:

-wypniesz dysk systemowy od płyty i zobacz co się dzieje teraz?

Widok z programu Memtest:

c4781e46fd724385m.jpg

Zaś po odpięciu od płyty dysku z systemem, otrzymałem ten komunikat:

Pamięć wygląda na OK.

A jak działa w trybie awaryjnym?