Komputer ciągle włącza instalacje windows

Witam, ostatnio mam bardzo dużo problemów, zacznę od początku, wczoraj grałem w gre i nagle komputer zaczął się zacinać

po chwili lekko się zacinał a później znowu się mocno zaciął, po wyłączeniu gry też się lekko zacinało ale nie tak mocno, zrestartowałem komputer i jak jest ten pasek ładowania Xp to po załadowaniu zaciął się i od początku się zaczął ładować po długim ładowaniu powoli się włączył, pomyślałem że wrzucę płytkę instalacyjną Windows i naprawię pliki itp. naprawiłem ale to nic nie dało tylko włączyła się instalacja systemu Windows Xp szybko pomyślałem że przy instalacji będzie opcja że mogę zostawić kilka plików, instalacja wyłączyła się, wyjąłem płytę i nadal jest instalacja Windows mimo że nie ma płyty i każe włożyć ją…, włożyłem i się dokończył, zrestartowało i co ? znowu instalacja Windows -_- i tak w kółko…

Przepraszam że tyle problemów, nie wiem co robić proszę o pomoc :frowning:

kubaijaja ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Zrób poprawną naprawę systemu! Podkreślam, poprawną!

  1. Startujesz komputer z płyty instalacyjnej.

  2. Po załadowaniu wciskasz ENTER, aby rozpocząć instalację systemu

WinXP (przypadkiem nie R! To bardzo częsty błąd użytkowników).

  1. Zgoda na licencję - F8.

  2. Dopiero teraz, w tym oknie wybierasz system operacyjny i wciskasz R.

Zaczyna się pełna instalacja XP, tak jak świeżego systemu. Gdyby podczas ostatniego restartu system zaciął się na napisie “Zapraszamy”, to zrestartuj “twardo” komputer przyciskiem Reset na obudowie. Po pojawieniu się Pulpitu wyjąć płytę z napędu.

Trzeba jeszcze tylko pobrać aktualizacje z Windows (Microsoft) Update, nowego IE i ewentualnie nowego Media Playera.

Robię poprawne naprawianie Windows xp ;p