Komputer czasami się nie włącza

(Karczoh123) #1

Witam, mam od jakiegoś tygodnia taki problem z komputerem, że nie chce wystartować, wciskam przycisk power i nic się nie dzieje, na monitorach widnieje brak sygnału, nawet nie mogę wejść do biosa gdyż komputer zawiesza się tuż przed pierwszym screenem (post screen bodajże). Myślałem że może to być poprzez podłączone urządzenia pod USB gdyż po wyłączeniu ich komputer się włączył, ale nic bardziej mylnego, czasami muszę go wyłączać i włączać 10 - 15 minut żeby zaskoczył, i po tym już jest wszystko w porządku, to dzieję się po dłuższym wyłączeniu komputera. Czy to mogą być złe napięcia w zasilaczu? Zasilacz to OCZ 650W, który powinien wyrobić, używam tego komputera ponad rok i nie miałem wcześniej takiego problemu. Ostatnie modyfikacje które na nim poczyniłem to podłączenie drugiego monitora, podłączenie 2 dodatkowych wiatraków oraz czujkę temperatury w środku obudowy. Na moje oko to może być zasilacz lub płyta główna, może macie jakieś sugestie które pomogłyby mi wykryć źródło problemu? Dziękuję z góry.

(JNJN) #2

Czyli, zasilacz lub płyta,inne?