Komputer Czyta inna karte graficzna niż mam

Witam, od piątku komputer czyta mi inna kartę graficzna a mianowicie mam r7 260, a czyta mi r7 200, o co chodzi ? , to jakiś błąd czy co ?

 

Może tak być - programy mogą odczytywać w ten sposób.

 

Sprawdź sobie w menadźerze urządzeń w kartach grafiki.

Jaki program lub gdzie to widać ?

Sprawdź np. w GPU-Z. Patrząc w menadrzeże może pisać tylko serie, nie dokładny model.

w menadżerze urządzeń i innych programach 

Mam radeona hd 7770 a wszędzie pokazuje jako HD 7700 series więc to nie żaden błąd, wszystko w normie.

Błąd to żaden . Ale na upartego można to zmienić (Rejestr) . Mnie wyświetla się wszędzie : ASUS AMD RADEON HD 6770 (nazwa to rzecz umowna) .

Mi to nie przeszkadza, ale myślałem ze coś poważnego, 

 

A mam znów inny problem od piątku tak mam znów,

 

Podczas wyłączenia komputera jest czarny ekran wszystko znika i nic nie da się zrobić, stało sie tak po zainstalowaniu gry War Thunder

gre odinstalowałem bo okazała się zbędna, ale tak mam, miałem zmieniane mobo w kompie i miałem tak samo, i radziliście format, i udało sie problem znikł na około ponad tydzień, a teraz znów, nie wiem czym to jest spowodowane, karta zasilacz sa wyporządza temperatury tez,  w opcjach zasilania  tez, tak jak by przechodził  w tyrp hibernacji czy uśpienia, ekran gaśnie ale jest zielona lampeczka, czyli chodzi, nie wiem co z nim jest  nie tak, prosiłbym o bardzo szybką odpowiedz