Komputer długo się włącza i jest wolniejszy

Ostatnio na laptopie ( ASUS ) usunąłem ORGINALNIE ZAINSTALOWANĄ gre demo Luxor firmy Oberon. Po jej deinstalacji komputer dłużej się włącza i jest wolniejszy. Pozostałe gry tej firmy znikły z dysku ale są widoczne w dodaj lub usun programy. Co mam zrobić bo jestem początkujący.

Łukasz125 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witam, jak usunąłeś tę grę? Jeśli poprawnie, nie powinno być problemów. Jak masz zainstalowany program Ccleaner to użyj go do usunięcia zbędnych gier i innych śmieci, które do laptopa dołączył producent. Przejrzyj też autostart.

Jeśli nie masz Ccleanera, gry usuń poprzez Dodaj/Usuń programy a autostart:

Kliknij pasek start, (zakładam, że masz Vistę/Seven) wpisz CMD, w konsoli MSCONFIG, przejdź do zakładki Uruchamianie i zerknij co zbędnego masz w autostarcie. Jeśli jesteś laikiem to polecam Ccleanera, poprzez MSCONFIG możesz wyłączyć coś ważnego i będziesz miał niepotrzebną robotę.

Pozdrawiam

Hej usunąłem tą grę przez DODAJ LUB USUŃ programy .Wydaje mi się że to zrobiłem poprawnie. Przed usunięciem komputer szybko się włączał i był o wiele szybszy.W autostarcie mam tylko same potrzebne programy. Posiadam w systemie CClendera . Mój system to Windows 7.

możesz także zdefragmentować dysk i wywalić nie potrzebne pliki